dr n. med. Ewa Langner

proktolog - Łódź

dr n. med. Ewa Langner proktolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Ewa Langner

Dr n. med. Ewa Langner w 1996 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, otrzymując dyplom oraz uprawnienia wykonywania zawodu lekarza medycyny. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej zdała w 2001 roku, natomiast tytuł specjalisty II stopnia otrzymała w 2007 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2005 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi przystąpiła do egzaminów doktorskich oraz obrony rozprawy doktorskiej pt.: "Analiza mutacji i ekspresji genu hMSH2 u chorych na sporadycznego raka jelita grubego" , której promotorem był prof dr hab.  n.med. Adam Dziki.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi, pisząc liczne artykuły publikowane w takich specjalistycznych czasopismach jak: Polski Przegląd Chirurgiczny, Proktologia, Polish Journal of Pathology. Jest również współautorką rozdziałów w podręcznikach medycznych, np.: "Gastroenterologia". Jako lekarz świadomy ciągłej potrzeby aktualizowania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności systematycznie uczestniczy w szkoleniach, zjazdach naukowych oraz konferencjach organizowanych w kraju jak i poza jego granicami. Należy do wielu towarzystw i stowarzyszeń lekarskich, w tym m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, Europejskiego Towarzystwa Koloproktologii oraz Polskiego Klubu Koloproktologii.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. E. Langner

Specjalista chirurg, dr n. med. Ewa Langner posiada duże doświadczenie oraz wiedzę w zakresie leczenia chorób jelit oraz proktologii. Przeprowadza badania diagnostyczne, w tym anoskopię, rektoskopię oraz kolonoskopię. W swojej pracy korzysta także z technik laparoskopowych oraz TEM. Zajmuje się patofizjologią i leczeniem choroby odbytu, odbytnicy i jelita grubego, w tym hemoroidów, szczeliny odbytu, przetoki, zapalenia jelita i zespół jelita drażliwego. Wykrywa i leczy zmiany nowotworowe końcowego odcinka przewodu pokarmowego.

Zdjęcia dr n. med. Ewa Langner

Szpital Prywatny Pulsmed - dr n. med. Ewa Langner

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Ewa Langner

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska