lek. Ewa Piekarczyk

dermatolog, wenerolog - Radom

lek. Ewa Piekarczyk dermatolog, wenerolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Ewa Piekarczyk

Lek. Ewa Piekarczyk jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 2000 uzyskała specjalizację II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, które zdobywała m.in. w trakcie pracy w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii, wenerologii i medycyny estetycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Piekarczyk

Lek. Ewa Piekarczyk zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń dermatologicznych. Posiada duże doświadczenie w dermatoskopii i wideodermatoskopii. Do jej szczególnych zainteresowań należą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – m.in. peelingi medyczne, mezoterapia iniekcyjna osoczem bogatopłytkowym.

Zdjęcia lek. Ewa Piekarczyk

Klinika Anti-Aging - lek. Ewa Piekarczyk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Piekarczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska