lek. Ewa Polanowska-Palus

dermatolog, wenerolog - Częstochowa

lek. Ewa Polanowska-Palus dermatolog, wenerolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Ewa Polanowska-Palus

Lek. Ewa Polanowska-Palus posiada dużą wiedzę i wieloletni staż pracy. Leczeniem pacjentów zajmuje się od niespełna 30 lat. Sukcesywnie się dokształca i podnosi kwalifikacje, by móc służyć chorym jak najwyższą jakością leczenia.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Polanowska-Palus

Lek. Ewa Polanowska-Palus zajmuje się leczeniem schorzeń skórnych, a także chorób włosów i paznokci. Jest specjalistą II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Pomoc w jej gabinecie znajdą osoby z trądzikiem, łuszczycą i łupieżem, a także z przebarwieniami skóry i znamionami barwnikowymi. Leczy choroby przenoszone drogą płciową. Przyjmuje pacjentów ze zmianami uczuleniowymi, grzybicami i owrzodzeniami. 

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North - lek. Ewa Polanowska-Palus

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Polanowska-Palus

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska