lek. dent. Ewa Słupińska

stomatolog - Kraków, Katowice

lek. dent. Ewa Słupińska stomatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. dent. Ewa Słupińska

Lek. dent. Ewa Słupińska jest absolwentką stomatologii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto ukończyła studia na Uniwersytecie Tor Vergata w Rzymie. Systematycznie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach, była również uczestnikiem zagranicznych staży, w trakcie których doskonaliła umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Doktor Słupińska wyznaje zasadę, że lekarz powinien nieść pomoc osobom, które nie mogą sobie pozwolić na opiekę medyczną. Kilkakrotnie jako wolontariusz udzielała pomocy medycznej pacjentom m.in. w Indiach oraz Timorze Wschodnim (Archipelag Malajski).

Lek. dent. Ewa Słupińska prywatnie jest pasjonatką zdrowego i aktywnego trybu życia. W wolnym czasie oddaje się podróżom oraz uprawia biegi długodystansowe. Posiada także uprawnienia instruktora narciarstwa PZN.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. E. Słupińska

Lek. dent. Ewa Słupińska w swojej codziennej praktyce lekarskiej świadczy usługi w zakresie stomatologii estetycznej. 

Zdjęcia lek. dent. Ewa Słupińska

Centrum Stomatologiczne Zakopianka - lek. dent. Ewa Słupińska

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Centrum Stomatologiczne Zakopianka.

Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji - lek. dent. Ewa Słupińska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Ewa Słupińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska