lek. Ewa Struzik

okulista - Józefów

lek. Ewa Struzik okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Ewa Struzik

Lek. Ewa Struzik pracuje w zawodzie od 1997 roku, kiedy ukończyła uczelnię medyczną i otrzymała dyplom lekarza. Posiada wieloletnie doświadczenie i tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. Niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe zdobywała w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalem Okulistycznym w Warszawie, z którym jest związana do dziś. Współpracowała również z prywatnymi placówkami okulistycznymi.

Doktor Struzik regularnie uczestniczy w różnego rodzaju zjazdach lekarskich, konferencjach medycznych oraz specjalistycznych szkoleniach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Struzik

Lek. Ewa Struzik zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób aparatu wzroku. Przeprowadza zarówno leczenie zachowawcze, jak i operacyjne. Swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę okulistyczną, wykonuje USG oka i inne badania. Ponadto doktor Struzik specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu zaćmy oraz jaskry. Interesuje się również chirurgią plastyczną.

Zdjęcia lek. Ewa Struzik

T&A Medica - lek. Ewa Struzik

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna dziecięca 
Inne nazwy:

konsultacja okulisty dziecięcego, okulista dziecięcy wizyta konsultacyjna

120

Okulistyka

Leczenie zaćmy
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy
1 oko
350
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego 
Inne nazwy:

zabieg usunięcia zaćmy z wszczepem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof IQ Natural

1 oko
od 3 500 do 3 800 
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej 
Inne nazwy:

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki torycznej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki torycznej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof Toric

1 oko
4 800
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej 
Inne nazwy:

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki wieloogniskowej, usunięcie katarakty z wszczepieniem soczewki wewnątrzgałkowej multifokalnej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof ReSTOR

1 oko
od 6 000 do 6 400 
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej 
Inne nazwy:

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki wieloogniskowej torycznej, usunięcie katarakty z wszczepieniem soczewki wewnątrzgałkowej multifokalnej torycznej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof ReSTOR Toric

1 oko
od 6 800 do 7 500 
Operacje powiek
Entropion / korekcja podwiniętej powieki 
Inne nazwy:

operacyjne leczenie podwiniętej powieki, korekcja powieki z wrastającymi rzęsami

1 200
Ectropion / korekcja wywiniętej powieki 
Inne nazwy:

operacja odwinięcia powieki, leczenie chirurgiczne wywiniętej powieki

1 200
Usunięcie skrzydlika
500

Diagnostyka i badania

Badania okulistyczne
Badania USG gałki ocznej i oczodołu
USG gałki ocznej (lewe i prawe oko)
130

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Struzik

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.