lek. Ewa Struzik okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. Ewa Struzik

Lek. Ewa Struzik pracuje w zawodzie od 1997 roku, kiedy ukończyła uczelnię medyczną i otrzymała dyplom lekarza. Posiada wieloletnie doświadczenie i tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. Niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe zdobywała w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalem Okulistycznym w Warszawie, z którym jest związana do dziś. Współpracowała również z prywatnymi placówkami okulistycznymi.

Doktor Struzik regularnie uczestniczy w różnego rodzaju zjazdach lekarskich, konferencjach medycznych oraz specjalistycznych szkoleniach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Struzik

Lek. Ewa Struzik zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób aparatu wzroku. Przeprowadza zarówno leczenie zachowawcze, jak i operacyjne. Swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę okulistyczną, wykonuje USG oka i inne badania. Ponadto doktor Struzik specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu zaćmy oraz jaskry. Interesuje się również chirurgią plastyczną.

Zdjęcia lek. Ewa Struzik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Struzik