lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek

ortodonta - Lublin

lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek ortodonta

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek

Lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek w 2005 roku ukończyła  Wydział Lekarski Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w prywatnych praktykach oraz w Stomatologicznym Centrum Klinicznym UM w Lublinie. W 2008 roku rozpoczęła studia doktoranckie na swojej macierzystej uczelni.

W zakresie jej zainteresowań znajduje się ortodoncja, którą praktykowała w jednym z prywatnych gabinetów ortodontycznych. Zajmowała się w nim korygowaniem wad zgryzu aparatami ortodontycznymi – zarówno stałymi, jak i ruchomymi.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach, m.in. w teoretycznym kursie pt. „Bezpośrednie odbudowy kompozytowe – estetyka, funkcje, proste procedury” oraz w szkoleniu z zakresu najnowszych sposobów leczenia ortodontycznego. Ponadto opracowała kilka publikacji naukowych z dziedziny swoich zainteresowań.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. E. Tomaszek-Paterek

Lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych oraz dzieci. Koryguje wady zgryzu za pomocą stałych i ruchomych aparatów ortodontycznych.

Zdjęcia lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek

Beauty Dental Clinic - lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Ewa Tomaszek-Paterek

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.