lek. Ewa Woch

dermatolog, wenerolog - Katowice

lek. Ewa Woch dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Ewa Woch

Lek. Ewa Woch jest specjalistką w zakresie dermatologii, interesuje się również homeopatią. Ma imponujące, ponad dziesięcioletnie doświadczenie z zakresu dermatoskopii, czyli oceny zmian skórnych i wykrywania złośliwych nowotworów skóry. Oprócz tego aktywnie udziela się w projektach z zakresu homeopatii na arenie międzynarodowej: uczestniczyła w pracach badawczych francuskich homeopatów nad uczuleniami na nikiel, osiągając skuteczność w leczeniu sięgającą 80%, brała też udział w konferencji homeopatycznej we Francji. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tej dziedziny doskonali, uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Woch

Lek. Ewa Woch specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii. W jej gabinecie znajdą pomoc osoby borykające się z różnego rodzaju schorzeniami skóry. Prowadzi również konsultacje homeopatyczne. 

Specjalistyczne Centrum Medyczne SAD-MED - lek. Ewa Woch

Dermatologia

Dermatochirurgia 
cena uzależniona od wielkości zmiany, ilości zmian i zastosowanej metody;
200 zł - 300 zł - elektrokoagulacja, kriochirurgia;
250 zł - 350 zł - Radykalne usunięcie zmiany;

Diagnostyka i badania

Diagnostyka zmian skórnych
Badanie dermatoskopowe skóry
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Woch

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska