lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz medycyny estetycznej - Nowy Sącz, Kraków

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

Lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska to absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej. Poświęca wiele uwagi poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu swoich umiejętności w tej dziedzinie, co potwierdza stale rosnąca liczba posiadanych przez nią certyfikatów. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji w zakresie rehabilitacji medycznej.

Doktor Styczyńska-Kowalska konsultuje tylko we wtorki.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Styczyńska-Kowalska

Lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska specjalizuje się w medycynie estetycznej, a także w chirurgicznym liftingu bez skalpela – zabiegu z użyciem nici 4D firmy Croma. Przeprowadza intradermoterapię (mezoterapię igłową) u pacjentów z problemem łysienia i cellulitu oraz u osób wymagających rewitalizacji skóry twarzy. Zajmuje się likwidacją zmarszczek okolicy gałki ocznej i cieni pod oczami (Light Eyes Ultra). Przeprowadza zabiegi podnoszenia kącików oczu nieinwazyjną techniką. Wykorzystuje osocze bogatopłytkowe (Regeneris) w rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Wykonuje peelingi medyczne, lipolizę iniekcyjną przy użyciu preparatu Aqualyx, modelując przy jego pomocy twarz i ciało. Stosuje również nici First Lift. Likwiduje zmarszczki, a także leczy nadpotliwość dłoni, pach i stóp, wykorzystując przy tym preparaty na bazie toksyny botulinowej.

Zdjęcia lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

Mariposa Med-Spa

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Mariposa Med-Spa.

VESUNA

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska