prof. dr hab. Ferenc Kuhn

okulista - Nałęczów

prof. dr hab. Ferenc Kuhn okulista

Znajomość języków: angielski, niemiecki, francuski



Przyjmuje:

Informacje ogólne - prof. dr hab. Ferenc Kuhn

Profesor Ferenc Kuhn jest jednym z najwybitniejszych na świecie specjalistów w zakresie chorób siatkówki oraz urazów oka. W 1977 ukończył studia medyczne na Uniwersytecie w Peczu, na Węgrzech. Specjalizację w zakresie okulistyki zdobył w 1981 roku. Obecnie mieszka na terenie Stanów Zjednoczonych w Jacksonville (Floryda). Jest profesorem okulistyki na Uniwersytecie w Alabamie oraz na Uniwersytecie w Peczu. Współpracuje z okulistami z różnych krajów, w tym Polski i Serbii.

Prof. Kuhn sprawuje funkcję prezydenta zarówno Międzynarodowego jak i Amerykańskiego Towarzystwa Urazów Oka. Jest dyrektorem badań klinicznych w Fundacji Hellen Keller w USA. Za swoje wybitne zasługi i osiągnięcia w dziedzinie okulistyki został uhonorowany międzynarodowymi nagrodami i wyróżnieniami, a w 2008 roku został zaliczony do grona najlepszych okulistów amerykańskich (America‘s Best Ophthalmologists).

Prof. Kuhn jest autorem ponad 200 publikacji naukowych, redaktorem i współautorem czterech książek, a także redaguje wiele międzynarodowych czasopism okulistycznych. Wygłosił ponad 1500 wykładów w 51 krajach świata. Organizuje międzynarodowe konferencje naukowe, a także podróżuje po całym świecie, wykonując rocznie blisko 1000 operacji okulistycznych.

W Polsce współpracuje z Ośrodkami Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. F. Kuhn

Prof. Ferenc Kuhn to światowy autorytet w dziedzinie okulistyki. Specjalizuje się w zakresie leczenia operacyjnego chorób siatkówki oraz urazów oka.

Zdjęcia prof. dr hab. Ferenc Kuhn

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Nałęczów

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. Ferenc Kuhn