lek. Filip Reś

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Kraków

lek. Filip Reś chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Filip Reś

Lek. Filip Reś jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 20 lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracował również w charakterze starszego asystenta w Specjalistycznym Szpitalu im. G. Narutowicza, następnie obejmował stanowisko Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej. Aktualnie przyjmuje pacjentów w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. W obu placówkach pracuje jako chirurg ogólny. Należy również do zespołu Oddziału Chirurgii Naczyniowej PAKS w Chrzanowie.

Jest regularnym uczestnikiem sympozjów i zjazdów naukowych. Dzięki udziałowi w konferencjach naukowych na bieżąco zapoznaje się z najnowszymi technikami zabiegowymi i podnosi swoje kwalifikacje.

Do jego pozazawodowych zainteresowań należy turystyka i sport.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. F. Reś

Lek. Filip Reś to specjalista II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Aktualnie jest w trakcie zdobywania specjalizacji w dziedzinie chirurgii naczyniowej. 

Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej - lek. Filip Reś

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Filip Reś

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska