Miasta w pobliżu Szczecina:

Dobry fizjoterapeuta w Szczecinie

Autor:

Fizjoterapeuta zajmuje się m.in. leczeniem dysfunkcji układu mięśniowo-szkieletowego, nerwowo-mięśniowego oraz oddechowego. Do specjalisty z zakresu fizjoterapii zgłaszają się m.in. osoby z bólem kręgosłupa, ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, po złamaniach kości oraz po uszkodzeniach mózgu i rdzenia kręgowego.

Konsultacja u fizjoterapeuty w Szczecinie – gdzie można się na nią udać

W Szczecinie na zabiegi z zakresu fizjoterapii, w tym na elektroterapię, udać się można do mgr Anny Gołębiewskiej, specjalistki fizjoterapii. Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a specjalizuje się m.in. w rehabilitacji oraz w masażach. Brała udział w Międzynarodowej Konferencji Medycznej „Postępy w leczeniu oraz w opiece i rehabilitacji medycznej w schorzeniach nerwowo-mięśniowych”, ukończyła także kurs „Integracja strukturalna w oparciu o łańcuchy mięśniowo-powięziowe” oraz szkolenie z zakresu oceny funkcjonalnej FMS. Poddać się u niej można masażowi klasycznemu, relaksacyjnemu, tkanek głębokich i masażowi gorącymi kamieniami, jej oferta obejmuje też rehabilitację domową oraz całą gamę zabiegów z zakresu elektroterapii (np. jonoforeza, tonoliza, galwanizacja).

W swojej ofercie rehabilitację przy zmianach zwyrodnieniowych posiada także mgr Paulina Jasińska, fizjoterapeuta. Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyła również studia podyplomowe z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Udać się do niej można na rehabilitację po leczeniu operacyjnym, po urazach (np. złamaniach, skręceniach) oraz przy wadach postawy. Przeprowadza także masaże, w tym masaż klasyczny, relaksacyjny oraz masaż leczniczy.

Pomocy z zakresu fizjoterapii w Szczecinie szukać można również u mgr Leszka Werakso, fizjoterapeuty. Jest absolwentem Wydziału Fizjoterapii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Neurologii, Ortopedii i Traumatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie. Ukończył kurs „Diagnostyka i zabiegi manualne, terapia skoliozy idiopatycznej i funkcjonalnej (mobilizacje kręgosłupa i stawów obwodowych)”. Udać się do niego można na rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną oraz sportową. Jego oferta obejmuje ponadto zabiegi fizykoterapeutyczne, do których wykorzystuje specjalistyczną aparaturę do jonosfery, laseroterapii, prądów diadynamicznych oraz ultradźwięków.

Cena konsultacji u specjalisty z zakresu fizjoterapii w Szczecinie i w Londynie

W Szczecinie za prywatną wizytę u fizjoterapeuty zapłacić trzeba około 50 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Fairlee Wellbeing Centre w Lonydnie wynosi ona średni 50 funtów brytyjskich, czyli około 265 złotych.

Pacjenci szukali fizjoterapeuty w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska