Flebolog Warszawa - informacje

Flebologia, jako dział medycyny zajmuje się diagnostyką i chorobami układu żylnego. Wskazaniem do wizyty u flebologa są widoczne przez skórę poszerzone, kręte żyły oraz pajączki. Również obrzęk wokół kostek, nasilający się pod koniec dnia, zapalenie żył czy zakrzepica są wystarczającym powodem, by skorzystać z porady specjalisty i podjąć leczenie flebologiczne, jakie obecnie odbywa się ambulatoryjnie i nie wymaga pobytu w szpitalu.

Leczenie przewlekłej niewydolności żylnej w Warszawie

Do rozpoznania choroby żył zwykle wystarcza badanie fizykalne, natomiast w celu oceny poszczególnych części układu żylnego wykonywane jest badania USG z kolorowym Dopplerem. Obydwie procedury wykonamy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg, którego Kierownikiem medycznym jest dr n. med. Marek Filipowski. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii klatki piersiowej, leczeniem żylaków zajmuje się od 2005 r., realizując operacyjne usuwanie żylaków kończyn dolnych technikami, jakie pozwalają na całkowite usunięcie pni żylnych i żylaków w znieczuleniu miejscowym.

Zlokalizowana na Żoliborzu Lecznica Melitus to kolejna placówka, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie problemów z krążeniem, z pacjentami dzieli się w ramach swojej praktyki prof. nadzw. UJK dr hab. Maciej Kielar, chirurg, flebolog, Dyrektor Medyczny Szpitala Medicover i Kliniki Chirurgii. Specjalizuje się w chirurgii naczyniowej, leczeniu operacyjnym w chorobach tętnic i żył, świadcząc w Lecznicy zabiegi z zakresu flebologii estetycznej z wykorzystywaniem laserów. Jest jednym z założycieli Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Certyfikowanym lekarzem w zakresie leczenia żylaków kończyn dolnych oraz flebologii estetycznej jest dr n. med. Adam Zieliński, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii naczyniowej, flebolog Centrum Medycznego doktorA. Zakres świadczeń specjalisty w ramach praktyki obejmuje m. in. żylaki kończyn dolnych i ich leczenie małoinwazyjne (laserowe operacje żylaków, skleroterapia) oraz leczenie chirurgiczne (miniflebektomia). Ponadto oferta obejmuje żylakowe zmiany na skórze kończyn dolnych, łącznie z owrzodzeniami żylnymi, a terapia obejmuje specjalistyczne programy leczenia za pomocą kompresjoterapii.  

Konsultacja u flebologa i skleroterapia w Horstead (Wielka Brytania) – porównanie cen

Wstępna konsultacja flebologiczna w Coltishall Cosmetic Clinic kosztuje 35 £ (203 zł), a każda następna wraz z podjętym leczeniem jest bezpłatna. Ceny są więc porównywalne: w Warszawie za skleroterapię (zależnie od metody) zapłacimy od 400-1300 zł, w Horstead sesja skleroterapii i microskleroterapii to cena 150-250 £ (870-1,450 zł), o czym decyduje obszar i zakres leczenia.

Pacjenci szukali flebolog także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Warszawa, Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.