lek. Michał Kowalczewski

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

  • Konsultacja flebologiczna200 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
  • Pokaż więcej (156)
Opinie pacjentów:

"Wykazuje się profesjonalnym podejściem do swojej pracy i pacjenta. Dokładnie przedstawia możliwe sposoby leczenia i doradzi najlepsze rozwiązanie." - Marek

"Dr Kowalczewski dokładnie wyjaśnia na czym polega zabieg, jak przebiega rekonwalescencja i odpowiada na wszystkie pytania związane z tematem. Jest przy tym bardzo miły i podoba mi się podejście do pacjenta." - Hanna

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Zbigniew Kudelski

chirurg ogólny, flebolog

  • Konsultacja chirurgiczna170 zł
  • Konsultacja flebologiczna
  • Konsultacja proktologiczna120 zł
  • Pokaż więcej (16)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry flebolog w Warszawie

Autor:

Flebologia, jako dział medycyny zajmuje się diagnostyką i chorobami układu żylnego. Wskazaniem do wizyty u flebologa są widoczne przez skórę poszerzone, kręte żyły oraz pajączki. Również obrzęk wokół kostek, nasilający się pod koniec dnia, zapalenie żył czy zakrzepica są wystarczającym powodem, by skorzystać z porady specjalisty i podjąć leczenie flebologiczne, jakie obecnie odbywa się ambulatoryjnie i nie wymaga pobytu w szpitalu.

Leczenie przewlekłej niewydolności żylnej w Warszawie

Do rozpoznania choroby żył zwykle wystarcza badanie fizykalne, natomiast w celu oceny poszczególnych części układu żylnego wykonywane jest badania USG z kolorowym Dopplerem. Obydwie procedury wykonamy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg, którego Kierownikiem medycznym jest dr n. med. Marek Filipowski. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii klatki piersiowej, leczeniem żylaków zajmuje się od 2005 r., realizując operacyjne usuwanie żylaków kończyn dolnych technikami, jakie pozwalają na całkowite usunięcie pni żylnych i żylaków w znieczuleniu miejscowym.

Zlokalizowana na Żoliborzu Lecznica Melitus to kolejna placówka, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie problemów z krążeniem, z pacjentami dzieli się w ramach swojej praktyki prof. nadzw. UJK dr hab. Maciej Kielar, chirurg, flebolog, Dyrektor Medyczny Szpitala Medicover i Kliniki Chirurgii. Specjalizuje się w chirurgii naczyniowej, leczeniu operacyjnym w chorobach tętnic i żył, świadcząc w Lecznicy zabiegi z zakresu flebologii estetycznej z wykorzystywaniem laserów. Jest jednym z założycieli Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Certyfikowanym lekarzem w zakresie leczenia żylaków kończyn dolnych oraz flebologii estetycznej jest dr n. med. Adam Zieliński, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii naczyniowej, flebolog Centrum Medycznego doktorA. Zakres świadczeń specjalisty w ramach praktyki obejmuje m. in. żylaki kończyn dolnych i ich leczenie małoinwazyjne (laserowe operacje żylaków, skleroterapia) oraz leczenie chirurgiczne (miniflebektomia). Ponadto oferta obejmuje żylakowe zmiany na skórze kończyn dolnych, łącznie z owrzodzeniami żylnymi, a terapia obejmuje specjalistyczne programy leczenia za pomocą kompresjoterapii.  

Konsultacja u flebologa i skleroterapia w Horstead (Wielka Brytania) – porównanie cen

Wstępna konsultacja flebologiczna w Coltishall Cosmetic Clinic kosztuje 35 £ (203 zł), a każda następna wraz z podjętym leczeniem jest bezpłatna. Ceny są więc porównywalne: w Warszawie za skleroterapię (zależnie od metody) zapłacimy od 400-1300 zł, w Horstead sesja skleroterapii i microskleroterapii to cena 150-250 £ (870-1,450 zł), o czym decyduje obszar i zakres leczenia.

Pacjenci szukali flebologa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska