dr n. med. Rafał Kuźlik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

  • Konsultacja ginekologiczna220 zł
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej350 zł
  • Biopsja aspiracyjna endometrium450 zł
  • Badanie prenatalne Harmonyod 2 000 zł
  • USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne150 zł
  • Pokaż więcej (34)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

  • Konsultacja ginekologiczna150 zł
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej150 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej130 zł
  • Pokaż więcej (206)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry ginekolog plastyczny w Warszawie

Autor:

Ginekologia estetyczna, znana także pod nazwą ginekologii plastycznej, to jedna z najpóźniej powstałych dziedzin ginekologii, zajmująca się rewitalizacją okolic intymnych u kobiety. Wśród najpopularniejszych zabiegów, wykonywanych przez specjalistów w tym zakresie, znajduje się labioplastyka, zwężenie pochwy oraz zabiegi przy użyciu nici ginekologicznych. Pacjentki mogą też poddać się procedurom laserowym, w tym wybielaniu okolic intymnych. Pierwsza wizyta u ginekologa, specjalizującego się w wykonywaniu operacji plastycznych, polega na konsultacji i wstępnej kwalifikacji do konkretnego zabiegu. Najpierw lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentką, by poznać dokładnie jej dolegliwość i dowiedzieć się o ewentualnych przeciwwskazaniach do dalszych działań. Następnie zostaje ona poddana podstawowym badaniom, takim jak ultrasonografia narządu rodnego. Ginekologia plastyczna ma w efekcie podnieść komfort życia seksualnego kobiety.

Gdzie w Warszawie można udać się do ginekologa estetycznego?

Aby poprawić wygląd i funkcje okolic intymnych, kobiety mogą zwrócić się o pomoc do lek. med. Marty Blumskiej-Janiak. Posiada ona specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa, którą uzyskała w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się ginekologia estetyczna: wykonuje zabiegi labioplastyki laserowej oraz rewitalizacji pochwy przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch,, przeprowadza też procedurę wypełnienia warg sromowych większych preparatem z kwasem hialuronowym.

Kobietom, chcącym poprawić wygląd lub budowę okolic intymnych, pomóc może także ginekolog estetyczny dr n. med. Marek Litmanowicz, który od 1986 roku posiada specjalizację II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, a wśród jego zainteresowań zawodowych znajduje się ginekologia kosmetyczna oraz operacje korekcyjne. Swoim pacjentkom proponuje rewitalizację punktu G kwasem hialuronowym bądź własną tkanką tłuszczową, a także laserowe obkurczanie mięśni pochwy.

Konsultacje oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej na terenie Warszawy oferuje także lek. med. Michał Barwijuk, specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekolog-plastyk.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz założycielem i wykładowcą Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Przeprowadza pełen zakres operacyjnych oraz małoinwazyjnych procedur z zakresu ginekologii estetycznej, w tym laserowe leczenie nietrzymania moczu, labioplastykę i powiększanie punktu G.

Konsultacja z ginekologii estetycznej w Polsce i Czechach – porównanie cen

W Stellart Klinika Teplice za poradę u lekarza, zajmującego się ginekologią estetyczną, należy zapłacić 80 € (około 350 zł). Tymczasem cena za taką samą konsultację w warszawskich klinikach wynosi około 150 zł.

Pacjenci szukali ginekologa plastycznego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska