lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

  • Wizyta ginekologiczna z badaniem USG160 zł
  • Wizyta położnicza z badaniem USG180 zł
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej100 zł
  • USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne150 zł
  • USG ginekologiczne transwaginalne150 zł
  • Pokaż więcej (34)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry ginekolog plastyczny we Wrocławiu

Autor:

Ginekologia estetyczna jest stosunkowo nowym trendem w medycynie, który wynika z rosnących potrzeb współczesnych kobiet nie tylko w zakresie spełnienia seksualnego czy wyglądu narządów intymnych, ale także poprawy ich funkcji. Zmiany, spowodowane upływem czasu oraz porody (nierzadko liczne), mają decydujący wpływ na anatomię tego obszaru i znacząco oddziałują na podstawowe jego funkcje. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oferują możliwość korekty tych niedogodności, a przy okazji redukcji wad wrodzonych w budowie zewnętrznych narządów płciowych i estetycznej poprawy obszaru. Rolą ginekologa estetycznego jest dobór najlepszej dla pacjentki metody i wykonanie zabiegu, z rzetelną informacją dotyczącą powikłań oraz efektów związanych z leczeniem.    

Ginekolog estetyczny we Wrocławiu

Problem wyglądu i funkcjonalności narządów płciowych kobiet rozwiązać może szeroka oferta zabiegów ginekologii estetycznej, jaka należy do usług lek. med. Jana Korzeniewskiego, ginekologa-położnika. Lekarz w ramach specjalizacji wykonuje zabiegi korekcji warg sromowych (labioplastyka oraz waginoplastyka) z korekcją blizny po nacięciu krocza. Oprócz lasera frakcyjnego CO2 Beladona, dedykowanego ginekologii estetycznej, lekarz korzysta z preparatu na bazie kwasu hialuronowego – Desirial do wypełniania i powiększania warg sromowych oraz augmentacji punktu G.  

Rewitalizację i lifting pochwy oferuje również ginekolog estetyczny dr n. med. Witold Skrzypek, specjalista ginekologii, który korzysta z ginekologicznego lasera MonaLisa Touch w celu odbudowy błony śluzowej pochwy, zmniejszenia jej światła i poprawy elastyczności, a także w terapeutycznym zabiegu redukcji wysiłkowego nietrzymania moczu. Ofertę jego usług stanowią również waginalne nici Vaginal Narrower, stosowane w celu poprawy estetyki i funkcji pochwy oraz warg sromowych, m.in. w zabiegu obkurczania pochwy.

Zabiegi z użyciem wypełniacza tkankowego Desirial i Desirial+, stosowanego do rewitalizacji krocza i powiększania warg sromowych, przeprowadza w swojej praktyce lek. med. Hanna Szczerba, internista i specjalista medycyny rodzinnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Posiada kwalifikacje w zakresie stosowania preparatów do iniekcji w korekcie estetycznej okolic intymnych u kobiet. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz członkiem – założycielem Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego.

Ile kosztują zabiegi ginekologii estetycznej we Wrocławiu i w USA?

Wypełnianie warg sromowych własnym tłuszczem w Stanach Zjednoczonych to koszt 3 000 - 8 000 $ (11 400 - 30 400 zł), podaje Consumer Guide to Plastic Surgery. We Wrocławiu natomiast cena takiej procedury zaczyna się od 2 500 zł. 

Pacjenci szukali ginekologa plastycznego w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska