Dobry ginekolog-położnik w Białymstoku

Autor:

Na wizytę do specjalisty ginekologii i położnictwa udać się należy m.in. w przypadku planowania rozpoczęcia współżycia, zaburzeń miesiączkowania oraz infekcji dróg rodnych. U ginekologa i położnika szukają również pomocy kobiety w ciąży. Jego oferta obejmuje wówczas m.in. ocenę rozwoju ciąży, diagnostykę ultrasonograficzną w ciąży oraz prowadzenie ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka.

Wizyta u specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa w Białymstoku

Na konsultację i leczenie ginekologiczne udać się można do lek. med. Anny Kluz-Kowal, specjalistki ginekologii i położnictwa, która w ramach wizyty wykonać może USG ginekologiczne, USG ciąży, mammografię, cytologię oraz badania czystości pochwy. Prowadzi doradztwo w zakresie miesiączkowania, menopauzy oraz antykoncepcji (np. wkładki Mirena). Jej oferta obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych, nadżerek, schorzeń szyjki macicy oraz zaburzeń miesiączkowania.

W Białymstoku porad z zakresu ginekologii udziela również lek. med. Małgorzata Pytko, specjalistka ginekolog-położnik. Wykonuje badania profilaktyczne, badania bakteriologiczne, cytologię diagnostyczną, USG ginekologiczne (przezbrzuszne i dopochwowe) oraz USG położnicze (w tym 3D i 4D). Przeprowadza także zabiegi laserowego usuwania nadżerek. Szukać u niej pomocy mogą również kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią. Jej oferta obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania i schorzeń zapalnych narządu rodnego oraz kompleksową opiekę nad kobietami w ciąży i w trakcie karmienia, a także diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania.

Kobiety, zmagające się problemami natury ginekologicznej, pomocy szukać mogą także u lek. med. Katarzyny Młodzianowskiej-Kosel, specjalistki ginekologii i położnictwa, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. Należy do prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uprawniający do wykonywania badań USG, w tym badania USG w II trymestrze ciąży (20-22 tygodnia ciąży). Udać się do niej można również na diagnostykę prenatalną w I trymestrze ciąży oraz dopplerowską ocenę krążenia płodu. Jej oferta obejmuje ponadto badania urodynamiczne oraz pomiar długości szyjki macicy (w celu oceny ryzyka wystąpienia porodu przedwczesnego).

Cena prywatnej wizyty u specjalisty ginekologa-położnika w Białymstoku i w Madrycie

W Białymstoku za konsultację u specjalisty ginekologii i położnictwa trzeba zapłacić około 100 złotych, natomiast w Clínica DAM w Madrycie kosztuje ona 50 euro, czyli około 220 złotych