Sprawdź ginekologów-położników w pobliżu Gdańska:

Dobry ginekolog-położnik w Gdańsku

Autor:

Specjalista ginekolog-położnik zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządu rodnego u kobiet oraz przygotowaniem do ciąży i jej prowadzeniem. Należy pamiętać, że każda kobieta powinna udać się na konsultację do ginekologa przynajmniej raz w roku (profilaktycznie).

Konsultacja i zabiegi u specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa w Gdańsku

W Gdańsku na konsultację ginekologiczną oraz badania diagnostyczne i zabiegi w tym zakresie udać się można do dr n. med. Małgorzaty Januszewskiej, specjalistki ginekologii i położnictwa. Jest autorką pracy naukowej „Wieloczynnikowa analiza kliniczna przebiegu i leczenia przerzutowych guzów Krukenberga”. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych z ginekologii i położnictwa, w tym w konferencji naukowej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego „Ginekologia endokrynologiczna – najważniejsze zagadnienia”, posiada też certyfikat ukończenia kursu doskonalącego dla zaawansowanych z zakresu diagnostyki kolposkopowej. Udać się do niej można na USG ginekologiczne, KTG, które polega na monitorowaniu akcji serca dziecka wraz z jednoczasowym zapisem czynności skurczowej mięśnia macicy oraz na badanie w kierunku wykrycia wirusa HPV.

Porad z zakresu ginekologii i położnictwa w Gdańsku udziela również lek. med. Adam Stencel, specjalista ginekolog i położnik. Posiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w warsztatach z zakresu cytodiagnostyki ginekologicznej. Kobiety, zmagające się ze zmianami występującymi na tarczy części pochwowej oraz kłykcinami kończystymi poddać się u niego mogą krioterapii, czyli zabiegowi polegającemu na niszczeniu nieprawidłowych tkanek przy pomocy bardzo niskiej temperatury. Pacjentki udać się do niego mogą także na badanie USG ginekologiczne, USG 3D, 4D, USG prenatalne oraz na USG Dopplera. Jego oferta obejmuje ponadto cytodiagnostykę ginekologiczną, leczenie niepłodności oraz prowadzenie ciąży.

W Gdańsku zabiegi i badania z zakresu ginekologii, w tym USG ginekologiczne, wykonać może także lek. med. Robert Nitkowski, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa, który posiada certyfikat, potwierdzający jego umiejętności w obszarze ultrasonografii ginekologicznej i położniczej. USG położnicze i ginekologiczne wykonuje sondą TA (przezbrzuszną) oraz TV (przezpochwową). Udać się do niego można także na badanie cytologiczne, typowanie HPV oraz wymrażanie kłykcin kończystych i nadżerek. Jego oferta obejmuje ponadto diagnostykę infekcji metodą PCR, wstępną diagnostykę i leczenie niepłodności oraz prowadzenie ciąży.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa w Gdańsku i w Madrycie

W Gdańsku za konsultację u specjalisty ginekologii i położnictwa trzeba zapłacić około 100 złotych, podczas gdy w Clínica DAM w Madrycie cena takiej usługi wynosi 50 euro, czyli około 220 złotych.

Pacjenci szukali ginekologa-położnika w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.