Ginekolog-położnik Kraków - informacje

Podczas konsultacji z ginekologiem-położnikiem pacjentka może uzyskać kompleksową pomoc z zakresu diagnostyki, badań, zabiegów oraz innych usług ginekologicznych. Lekarz tej specjalności przeprowadza badania ultrasonograficzne ginekologiczne i ciążowe, wykonuje cytologię, monitoruje cykl miesiączkowy a także zajmuje się antykoncepcją.

Oferta medyczna krakowskich ginekologów-położników

Jednym z krakowskich ginekologów-położników jest lek. med. Anna Jędrzejczyk, specjalista położnictwa i ginekologii od 2014 roku, która doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Ginekologii i Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Posiada dodatkowe umiejętności z ginekologii i położnictwa, które potwierdzają zdobyte przez nią certyfikaty, np. certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu kwalifikacji "do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa" (Warszawa, 2011 rok). W swoim gabinecie lekarskim wykonuje m.in. badania USG ginekologiczne oraz ciążowe za pomocą nowoczesnego aparatu ultrasonograficznego Voluson 730 PRO.

Lek. med. Marcin Opławski to również ginekolog-położnik (specjalizacja w 2006 roku) oraz specjalista ginekologii onkologicznej (od 2014 roku), przyjmujący swoje pacjentki na terenie Krakowa. W czasie konsultacji wykorzystuje doświadczenie ginekologiczno-położnicze zdobyte za granicą, np. w Glenfield Hospital Leicester (Wielka Brytania) czy w wiedeńskim szpitalu AKH (Austria) oraz w Polsce. Wśród proponowanych przez niego usług ginekologiczno-położniczych można wymienić cytologię, założenie antykoncepcyjnej wkładki domacicznej (Mirena lub Standard) i pobranie wycinków z szyjki macicy do badania histopatologicznego, a także zabiegi laparoskopii (usuwające mięśniaki lub torbiele żeńskich narządów płciowych).

Do grona ginekologów-położników, przyjmujących na terenie Krakowa, można zaliczyć także lek. med. Monikę Bobrzyńską, specjalistę położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1995 i II stopnia od 1998 roku), która posiada doświadczenie zawodowe, zdobyte w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Onkologii Collegium Medicum Uniwersytetu Medycznego w Krakowie oraz w Szpitalu Położniczym na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie. Oprócz ginekologicznych badań profilaktycznych, przeprowadza także zachowawcze leczenie chorób kobiecych, profilaktykę raka szyjki macicy oraz całościową opiekę nad kobietą w ciąży.

Jaka jest cena konsultacji z ginekologiem-położnikiemw Krakowie, a jaka w Manchesterze?

U krakowskiego specjalisty ginekologii i położnictwa wizyta konsultacyjna kosztuje 120 zł, natomiast w Medical & Dental Care Green Surgery w Manchesterze za taką usługę trzeba zapłacić 80 funtów (448 zł).

Pacjenci szukali ginekolog-położnik także w miastach pobliżu Krakowa, takich jak: Kraków lub Wieliczka.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.