Ginekolog-położnik Łódź - informacje

Specjalista ginekologii i położnictwa sprawuje opiekę położniczą nad pacjentkami w zakresie prowadzenia ciąży fizjologicznej oraz ciąży wysokiego ryzyka, czyli powikłanej m.in. nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością szyjki macicy, z zagrożeniem przedwczesnego porodu czy ciąży wielopłodowej.  Opieka obejmuje pełną diagnostykę USG z oceną płodu i narządów u dzieci (2D, 3D, 4D).

Wizyta położnicza u ginekologa w Łodzi

Kompleksową opiekę nad ciężarną na terenie Łodzi oferuje prof. nadzw. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka, specjalista ginekolog-położnik, specjalista perinatolog, a jego świadczenia w tym zakresie obejmują prowadzenie ciąży fizjologicznej wraz z przygotowaniem do porodu oraz prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka, w tym ciąży wielopłodowej czy ciąży po zapłodnieniu in vitro. Ginekolog-położnik świadczy także nowoczesną kompleksową diagnostykę i leczenie poronień samoistnych, nawykowych oraz wewnątrzmacicznego obumarcia płodu, diagnostykę prenatalną oraz badania cytologiczne i  mikrobiologiczne.

Zaburzenia hormonalne, choroby enokrynologiczne i ginekologiczne u kobiet w każdym wieku leczy lek. med. Teresa Buldecka-Woźniak, specjalista endokrynolog, ginekolog-położnik, która specjalizację z endokrynologii uzyskała w Klinice Endokrynologii przy Szpitalu im. S. Sterlinga w Łodzi. Lekarz udziela konsultacji również w zakresie endokrynologii ciąży, obejmując leczeniem m.in. choroby tarczycy oraz nadnerczy w ciąży. Jest certyfikowana w zakresie diagnostyki i leczenia chorób internistycznych ciężarnych oraz endokrynologii, diabetologii i chorób metabolicznych.

Ciąża fizjologiczna, ciąża bliźniacza oraz patologia ciąży to podstawowy zakres świadczeń dr n. med. Sofiji Mandryki-Stankewycz, specjalisty ginekologa-położnika. W tym ostatnim zakresie, świadczenia obejmują monitoring nadciśnienia tętniczego, ciąże u kobiet z niewydolnością szyjki macicy, poród przedwczesny oraz hipotrofię płodu. Lekarz realizuje także opiekę w zakresie ginekologii, przeprowadzając badania cytologiczne, wycinki histopatologiczne szyjki macicy, biopsje endometrium – BAE oraz profilaktykę zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV.

Ginekolog-położnik – porównanie cen wizyty w Łodzi i w Londynie (Wielka Brytania)

Na Harley Street, w Londynie cena konsultacji ginekologicznej w The Birth Company wynosi 250 £ (1 400 zł) plus badanie USG, za które trzeba zapłacić 100 - 250 £ (560 - 1 400 zł), co zależy od tygodnia ciąży oraz celu badania. W Łodzi ceny są znacznie niższe i w przypadku konsultacji zwykle wynoszą 200 zł plus 150 zł za diagnostykę USG ciąży.  

Pacjenci szukali ginekolog-położnik także w miastach pobliżu Łodzi, takich jak: Łódź, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów lub Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.