Wybierz konsultację lub badanie:

Dobry ginekolog-położnik w Szczecinie

Autor:

Wskazaniem do wizyty u ginekologa-położnika są wszelkie zaburzenia ze strony układu rozrodczego, anomalie związane z miesiączką (brak pierwotnej i wtórnej) oraz planowane rozpoczęcie współżycia. Wizyta powinna mieć miejsce raz na pół roku w przypadku każdej pacjentki, i w tym czasie bądź co dwa lata powinny być wykonywane badania ginekologiczne w zależności od wieku pacjentki, stopnia zdiagnozowanych zmian oraz wdrożonej terapii. W przypadku par, starających się o potomstwo i kobiet z już potwierdzoną ciążą, konsultacje odbywają się zgodnie z harmonogramem zaplanowanej opieki, która obejmuje m.in. kilkuetapowe badania oraz poród. 

Ginekolog-położnik w Szczecinie – gdzie zaplanować wizytę?

Leczenie mięśniaków macicy i torbieli jajnika oraz diagnostyka onkologiczna to tylko część zakresu świadczeń, jakie oferuje dr n. med. Dariusz Kuligowski, specjalista z położnictwa i ginekologii. Od czasów studiów (1990 r.) kontynuuje zainteresowania naukowe w zakresie ginekologii klinicznej, współpracując m.in. z Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym Regionalnego Szpitala Onkologicznego w Szczecinie, a od 1995 r. prowadząc  prywatną praktykę ginekologiczno-położniczą. Posiada certyfikat IV Szczecineckich Dni Onkologicznych oraz dyplom ukończenia kursu sonomammografii PTU. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Panie w okresie przedkoncepcyjnym oraz w ciąży i połogu mogą skorzystać z oferty dr n. med. Wojciecha Kałużyńskiego, specjalisty ginekologa-położnika, byłego asystenta Kliniki Patologii Ciąży i Porodu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 1991 r. lekarz prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską „Choroby Kobiece i Położnictwo”, w ramach której szczególnymi zainteresowaniem darzy zabiegi uroginekologiczne i leczenie zaburzeń statyki narządu płciowego u kobiet. 

Opiekę w zakresie położnictwa i ginekologii, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki ciąży powikłanej oraz ultrasonografii ginekologicznej i położniczej, realizuje w swojej praktyce dr n. med. Sławomir Świderski, specjalista z ginekologii i położnictwa II stopnia. Po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim PAM w Szczecinie był zawodowo związany m.in. z Kliniką Medycyny Matczyno-Płodowej i Ginekologii SPSK-1 PUM. Autor ponad 40 prac naukowych jest laureatem nagrody JM Rektora PUM za osiągnięcia naukowe (2011 r.). Ginekolog-położnik posiada kwalifikacje m.in. w zakresie diagnostyki i terapii płodu Sekcji Terapii Płodu PTG.

Konsultacja u ginekologa-położnika w Szczecinie i w Londynie (Wielka Brytania) – porównanie cen

Za konsultację poprzedzającą kolposkopię wraz z zabiegiem i pobraniem biopsji szyjki macicy w London Gynaecology trzeba zapłacić 730 £ (4 088 zł), podczas gdy podobna procedura w Szczecinie może zostać zrealizowana w cenie 400 zł.

Pacjenci szukali ginekologa-położnika w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska