Ginekolog Kraków - informacje

Specjaliści ginekologii i położnictwa, przyjmujący swoje pacjentki w Krakowie, posiadają nowoczesne gabinety wyposażone w zaawansowane technologicznie aparaty USG. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywali nie tylko w polskich szpitalach, ale także na zagranicznych kursach, dzięki czemu jakość świadczonych przez nich usług stoi na wysokim europejskim poziomie.

Porady i konsultacje prywatne u krakowskich ginekologów 

Do grona krakowskich ginekologów należy dr Anna Golka-Leszczyńska, która jest specjalistą ginekologii i położnictwa I stopnia od 1981 oraz II stopnia od 1984 roku. Swoje doświadczenie ginekologiczne i położnicze zdobywała, pracując na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu "Ujastek" w Krakowie. Posiada w swoim dorobku certyfikaty, potwierdzające jej udział w kursach w swojej dziedzinie medycyny. Pacjentki na wizyty i leczenie przyjmuje w Specjalistycznym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym, gdzie przeprowadza leczenie zachowawcze chorób kobiecych a także kieruje na leczenie operacyjne do szpitala  Św. Rafała w Krakowie, w którym przeprowadza m.in. operacje mięśniaków i cyst jajnika lub nietrzymania moczu.

Na wizytę i badania ginekologiczne mogą przyjść także pacjentki do dr. Rafała Ufnalewskiego, położnika i ginekologa, którym jest od 1995 roku - posiada I stopień specjalizacji. Brał on udział w wielu krajowych szkoleniach i konferencjach ginekologicznych, które podniosły jego kwalifikacje, np. z zakresu diagnostyki i terapii prenatalnej (konferencja naukowa III Warszawskich Dni Ultrasonograficznych w 2012 roku). W swoim gabinecie ginekologicznym dr Ufnalewski wykonuje badania cytologiczne, kolposkopię a także USG ginekologiczne i położnicze.

Dr Ewa Lorek to ginekolog i położnik, przyjmująca swoje pacjentki w Laser-Medzie. Pani doktor posiada dwa stopnie specjalizacji - I zdobyty w 1988 roku, II uzyskany po egzaminie specjalizacyjnym w roku 1995. Doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywa także, pracując na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. W Laser-Medzie podczas wizyty przeprowadza badania ginekologiczne i położnicze za pomocą nowoczesnego ultrasonografu ACCUVIX V20, posiadającego funkcję kolorowego Dopplera 3D i 4D. Ponadto przeprowadza wideokolposkopię oraz prowadzi obserwację owulacji w USG.

Kolejnym krakowskim ginekologiem jest dr n. med. Agnieszka Nawara-Baran, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 2000 i II stopnia od 2006 roku), posiadająca bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte m.in. w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Rudawie w latach 1998-2005 czy w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ w Krakowie na Oddziale Położniczym i Poradni Patologii Ciąży w latach 2003-2008. Obecnie swoje pacjentki przyjmuje w gabinecie mieszczącym się w Gabinetach Specjalistycznych Volumed, gdzie na konsultacjach ginekologicznych przeprowadza m.in. diagnostykę wad rozwojowych macicy, profilaktykę raka jajnika czy diagnostykę i leczenie infekcji narządu rodnego.

Innym ginekologiem przyjmującym w Krakowie jest dr n. med. Katarzyna Kisielewska, ginekolog i położnik od 1999 roku (I stopień specjalizacji), której praca doktorska dotyczyła „Występowania i znaczenia klinicznego endometriozy w patologii narządu rodnego” - obroniła ją w roku 2010. Swoje usługi medyczne świadczy w gabinecie w Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej Ovum, gdzie przeprowadza badania USG narządu rodnego, badania cytologiczne i mikrobiologiczne oraz diagnostykę i leczenie niepłodności w zakresie podstawowym. Prowadzi także kompleksową opiekę nad kobietą w każdym okresie, np. ciąża czy menopauza.

Następnym ginekologiem i położnikiem, oferującym swoje usługi w krakowskim gabinecie jest dr n. med. Marcin Opławski, specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. W swoim dorobku zawodowym ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w Klinice Ginekologii i Onkologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (lata 1998-2009) oraz w Klinice Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii w Bydgoszczy (lata 2009-2001). Aktualnie można się z nim spotkać na konsultacji w Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym przy Floriańskiej, w którym przeprowadza m.in. zabiegi laparoskopowego usuwania mięśniaków i torbieli macicy, krioterapię i elektrokoagulację a także operacje plastyczne narządów rodnych.

Ile kosztuje wizyta konsultacyjna u ginekologa w Krakowie a ile w Londynie?

Za konsultację ginekologiczną u krakowskiego ginekologa pacjentka zapłaci od 100 zł w górę. W Wielkiej Brytanii jest to kwota z przedziału 800-1100 zł - wizyta w gabinecie Dr. Karoshi Gynaecologist & Obstetrician w Londynie.

Pacjenci szukali ginekolog także w miastach pobliżu Krakowa, takich jak: Kraków lub Wieliczka.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.