Ginekolog Łódź - informacje

Zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, niepłodność czy nowotwory żeńskich narządów płciowych - to tylko niektóre schorzenia leczone przez specjalistów ginekologii. Pacjentki z Łodzi chcące poddać się leczeniu takich i innych schorzeń mają bogaty wybór gabinetów ginekologicznych na terenie Łodzi.

Wizyta prywatna u ginekologa w Łodzi

Jednym z ginekologów przyjmujących w Łodzi jest dr Ewa Roczniok, specjalista ginekologii i położnictwa od I stopnia od 1990 roku, która swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywała na Oddziale Ginekologii i Położnictwa 4. Szpitala Miejskiego im. H. Jordana w Łodzi oraz w klinikach Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada liczne certyfikaty z odbytych kursów i szkoleń z zakresu ginekologii, np. kurs "Diagnostyka ultrasonograficzna w niepłodności i ginekologii onkologicznej" (zorganizowany w Poznaniu w 2011 roku). Pacjentki przyjmuje w Gabinecie Ginekologicznym, gdzie oferuje usługi m.in. z diagnostyki i leczenia niepłodności, leczenia zaburzeń miesiączkowych, leczenia zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz pomaga w przypadku zaburzeń hormonalnych.

Do grona łódzkich ginekologów należy także dr hab. n. med. Zbigniew Pietrzak, specjalista położnictwa i ginekologii I stopnia od 1979 i II stopnia od 1982 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1988 roku, natomiast doktorem habilitowanym został w roku 2002. Swoje doświadczenie jako ginekolog zdobywał w Poradni Ginekologicznej Salve Medica oraz w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Pacjentkom pomaga w Poradni Ginekologicznej mieszczącej się w Centrum Medycznym NeoMedical, gdzie wykonuje badania ginekologiczne i USG dopochwowe, badania cytologiczne czy koloposkopowe. Zajmuje się zaburzeniami hormonalnymi, stanami zapalnymi pochwy czy nadżerką szyjki macicy.

Następnym specjalistą ginekologii w Łodzi jest dr Joanna Gruszczyńska-Walczak, ginekolog i położnik, która specjalizację z tych dziedzin zrobiła w 1997 roku - I stopnia oraz w 2001 roku - II stopnia. Swoją wiedzę i umiejętności z tego zakresu zdobywała w II Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przynależy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi. Pomocy ginekologicznej udziela w swoim Prywatnym Gabinecie Ginekologicznym w Łodzi. W zakres jej usług wchodzą zabiegi krioterapii w leczeniu nadżerek, leczy także infekcje narządu rodnego czy endometriozę.

Dr Teresa Buldecka-Woźniak to jeszcze jeden ginekolog przyjmujący na terenie miasta Łodzi. Posiada ona specjalizację z położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1981 i II stopnia od 1988 roku) oraz z endokrynologii (II stopnia od 1996 roku). Do zakresu jej licznych umiejętności zawodowych można zalicznyć kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań USG (potwierdzone przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne w roku 2001). Na konsultacji i leczeniu można się z nią spotkać w Gabinecie Endokrynologiczno-Ginekologicznym, w którym zajmuje się leczeniem nadmiaru męskich hormonów u kobiet, leczeniem klimakterium czy endokrynologią ciąży. Ponadto leczy choroby ginekologiczne, tj. mięśniaki, torbiele jajników, zapalenia pochwy wirusowe, grzybiczne czy bakteryjne.

Specjalistą ginekologii i położnictwa, przyjmującym w Łodzi jest również dr n. med. Grażyna Dec, ginekolog i położnik od 1985 roku (I stopnia) i od 1993 roku (II stopnia), posiadająca doświadczenie zdobyte w Klinice Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uzyskany w 1992 roku, uprawniający ją do wykonywania badań ultrasonograficznych ginekologicznych. Leczy w Gabinecie Lekarskim, gdzie zajmuje się m.in. pobieraniem wymazów cytologicznych i mikrobiologicznych, pobieraniem posiewów z dróg rodnych, pobieraniem wycinków z szyjki macicy czy pobieraniem wycinków  ze sromu (punch biopsy).

Na konsultacji i leczeniu ginekologicznym łódzka pacjentka może spotkać się także z dr. n. med. Małgorzatą Jędrzejczyk, ginekologiem i położnikiem oraz endokrynologiem, która przyjmuje pacjentki w gabinecie One-Med. Zajmuje się zaburzeniami hormonalnymi, zaburzeniami miesiączkowania, menopauzy a także zaburzeniami hormonalnymi u kobiet w ciąży. Przeprowadza również zabiegi ginekologiczne z plastyką i rewitalizajcą okolic krocza i pochwy. Doszkala się na licznych kursach z ginekologii oraz ginekologii estetycznej.

Ile kosztuje wizyta u ginekolga w Łodzi a ile w Manchesterze?

Za poradę i badanie ginekologiczne podczas konsultacji ze specjalistą ginekologii w Łodzi pacjentka zapłaci 120 zł, w Anglii na takie spotkanie musi przygotować kwotę £70 w Medical & Dental Care Green Surgery w Manchesterze.

Pacjenci szukali ginekolog także w miastach pobliżu Łodzi, takich jak: Łódź, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów lub Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.