Wybierz konsultację lub badanie:

Dobry ginekolog w Szczecinie

Autor:

Wszelkie kwestie dotyczące współżycia, jego bezpieczeństwa, następstw (HPV, HIV) oraz ewentualnej ciąży wraz z jej przebiegiem konsultować należy z lekarzem ginekologiem. To jedyny specjalista, który decyduje o możliwościach i rodzaju antykoncepcji najlepszej dla danej pacjentki. Również do jego kompetencji należy diagnostyka i pełna opieka nad ciężarną.

Wizyta u ginekologa w Szczecinie

W ginekologii onkologicznej specjalizuje się specjalista II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa, dr n. med. Anita Chudecka-Głaz, związana z Gabinetami Lekarskimi  MediLuxClinic. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, oprócz badań ginekologicznych, w tym USG przeprowadzanych m. in. na aparacie Voluson E8 Expert, świadczy w ramach placówki opiekę ginekologiczną w zakresie kolposkopii, również z pobraniem wycinków, pobranie wycinków ze sromu oraz szczepienia HPV. Oferta dotyczy także testów HPV DNA i PCR, m. in. w kierunku Neisserii, Mycoplasmy czy Chlamydii, objętych odrębnym cennikiem.

Pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Celewicza, specjalisty II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa działa prywatny Gabinet Ginekologiczny, którego ofertę  stanowią konsultacje w zakresie ginekologii i położnictwa, diagnostyka niepowodzeń rozrodu oraz prowadzenie ciąży niepowikłanej i powikłanej. Placówka realizuje ponadto standardową opiekę medyczną, świadcząc diagnostykę i leczenie patologii szyjki macicy, pochwy oraz sromu i ocenę histopatologiczną ich wycinków, a ponadto cytologię i diagnostykę zakażeń HPV. Praktyka ginekologiczna obejmuje również hormonalną terapię w wieku rozrodczym i okołomenopauzalnym.

Opiekę położniczą oraz ginekologiczną oferuje w ramach swojego Gabinetu Ginekologicznego lek. med. Małgorzata Jasiek-Uzar, specjalista ginekolog-położnik, certyfikowana w zakresie badań USG w ginekologii i położnictwie Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Związana ponadto z Kliniką Medycyny Matczyno-Płodowej i Ginekologii w Policach, w swojej praktyce zajmuje się diagnostyką strat ciąży oraz jej zapobieganiem, świadcząc doradztwo w zakresie antykoncepcji oraz diagnostyki chorób piersi, również przedoperacyjnej. Oprócz cytologii, w Gabinecie specjalisty zrealizujemy badania bakteriologiczne, terapię stanów zapalnych oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Świadczenia obejmują wszystkie grupy wiekowe.  

Badania ginekologiczne w USA – porównanie cen

Wg organizacji Care Ring koszt wizyty ginekologicznej z badaniami wynosi 127 $ (482 zł), z testem HPV natomiast cena wzrasta do 206 $ (782 zł). W obydwu przypadkach ceny w Szczecinie są średnio o połowę niższe.

Pacjenci szukali ginekologa w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska