lek. Gniewosław Zieliński

ortopeda, traumatolog - Braniewo

lek. Gniewosław Zieliński ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Gniewosław Zieliński

Lek. Gniewosław Zieliński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku – studia ukończył w 2001 roku. Zdobywał doświadczenie m.in. w Szpitalu Powiatowym w Pasłęku. Aktualnie współpracuje z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu, NZOZ Centrum Ortopedycznym w Elblągu oraz sztumskim NZOZ Szpitalem Polskim.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. G. Zieliński

Lek. Gniewosław Zieliński to specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W pracy stosuje nowoczesne metody, w tym osocze bogatopłytkowe (PRP) oraz komórki macierzyste. Wykorzystuje kwas hialuronowy (wiskosuplementacja) w terapii zmian zwyrodnieniowych stawów. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii stopy i chirurgii ręki.

Zdjęcia lek. Gniewosław Zieliński

Klinika Potocki - lek. Gniewosław Zieliński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Gniewosław Zieliński

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska