dr n. med. Grzegorz Adamczyk

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Grzegorz Adamczyk ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielski, francuski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Grzegorz Adamczyk

Dr n. med. Grzegorz Adamczyk w 1982 roku ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. Już w ich trakcie wiedział, że swoją przyszłość chce związać z ortopedią i traumatologią narządu ruchu. W 1986 roku złożył egzamin, uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w tej dziedzinie medycyny. W 1992 roku zdobył specjalizację II stopnia. W 1997 roku otrzymał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Doktoryzował się we Francji z regeneracji nerwów obwodowych w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcji Narządu Ruchu.

Jest współtwórcą Centrum Medycznego Gamma. Klinika jest jego spełnionym marzeniem o miejscu, w którym wykwalifikowani lekarze mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego oraz zabiegowego. Doktor obejmuje funkcję Ordynatora i Dyrektora Medycznego CM Gamma.

Doktor Adamczyk należy Zarządu Europejskiej Federacji Leczenia urazów Sportowych (EFSMA), gdzie jest delegatem do spraw siatkówki, Komitetu Łokcia i Nadgarstka Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Sportu i Artroskopii (ESSKA), a także Komitetu ds. Strategii Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz wystąpień na kongresach, organizowanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

W 2006 roku otrzymał powołanie na lekarza Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a w latach 2005-2009 był lekarzem kadry siatkarzy PZPS. Opiekował się zawodnikami na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Amatorsko sam uprawia sport. W czasach studenckich reprezentował Akademię Medyczną w siatkówce i biegach narciarskich, obecnie jest reprezentantem amatorskiego zespołu siatkówki w Łomiankach. Interesuje się również piłką nożną i jazdą konną.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. G. Adamczyk

Dr n. med. Grzegorz Adamczyk zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów oraz chorób układu ruchu z zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych oraz zabiegowych. Propaguje zdrowy styl życia. Zajmuje się profilaktyką urazów sportowych i schorzeń aparatu ruchu - konsultuje medycznie m.in. drużyny siatkówki MOS WOLA i Zespół Politechniki Warszawskiej. Specjalizuje się w zabiegach artroskopowych  i rekonstrukcyjnych kolana, barku i łokcia. Przeprowadza pełną gamę zabiegów w kończynie górnej i ręce.

Zdjęcia dr n. med. Grzegorz Adamczyk

Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Ortopedia

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
Leczenie operacyjne choroby Dupuytrena
Inne nazwy:

od 4 500 Pokaż więcej
Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka)
Nakłucie pod kontrolą USG (bez ceny leku)
130 Pokaż więcej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Grzegorz Adamczyk