dr n. med. Grzegorz Adamczyk

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Grzegorz Adamczyk ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielski, francuskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Grzegorz Adamczyk

Dr n. med. Grzegorz Adamczyk w 1982 roku ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. Już w ich trakcie wiedział, że swoją przyszłość chce związać z ortopedią i traumatologią narządu ruchu. W 1986 roku złożył egzamin, uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w tej dziedzinie medycyny. W 1992 roku zdobył specjalizację II stopnia. W 1997 roku otrzymał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Doktoryzował się we Francji z regeneracji nerwów obwodowych w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcji Narządu Ruchu.

Jest współtwórcą Centrum Medycznego Gamma. Klinika jest jego spełnionym marzeniem o miejscu, w którym wykwalifikowani lekarze mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego oraz zabiegowego. Doktor obejmuje funkcję Ordynatora i Dyrektora Medycznego CM Gamma.

Doktor Adamczyk należy Zarządu Europejskiej Federacji Leczenia urazów Sportowych (EFSMA), gdzie jest delegatem do spraw siatkówki, Komitetu Łokcia i Nadgarstka Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Sportu i Artroskopii (ESSKA), a także Komitetu ds. Strategii Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz wystąpień na kongresach, organizowanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

W 2006 roku otrzymał powołanie na lekarza Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a w latach 2005-2009 był lekarzem kadry siatkarzy PZPS. Opiekował się zawodnikami na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Amatorsko sam uprawia sport. W czasach studenckich reprezentował Akademię Medyczną w siatkówce i biegach narciarskich, obecnie jest reprezentantem amatorskiego zespołu siatkówki w Łomiankach. Interesuje się również piłką nożną i jazdą konną.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. G. Adamczyk

Dr n. med. Grzegorz Adamczyk zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów oraz chorób układu ruchu z zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych oraz zabiegowych. Propaguje zdrowy styl życia. Zajmuje się profilaktyką urazów sportowych i schorzeń aparatu ruchu - konsultuje medycznie m.in. drużyny siatkówki MOS WOLA i Zespół Politechniki Warszawskiej. Specjalizuje się w zabiegach artroskopowych  i rekonstrukcyjnych kolana, barku i łokcia. Przeprowadza pełną gamę zabiegów w kończynie górnej i ręce.

Zdjęcia dr n. med. Grzegorz Adamczyk

Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. - dr n. med. Grzegorz Adamczyk

Ortopedia

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
Leczenie operacyjne choroby Dupuytrena 
Inne nazwy:

operacja przykurczu Dupuytrena, leczenie chirurgiczne choroby Dupuytrena, operacyjne leczenie przykurczu bliznowatego palców ręki, operacja choroby Dupuytrena, operacyjne leczenie przykurczu rozcięgna dłoniowego, uwolnienie przykurczu Dupuytrena, uwolnienie przykurczu rozcięgna dłoniowego, choroba Dupuytrena leczenie operacyjne, operacja przykurczu Dupuytrena, operacja przykurczu rozcięgna dłoniowego (przykurcz Dupuytrena), wycięcie rozcięgna dłoniowego, chirurgiczne przecięcie rozcięgna dłoniowego, fasciotomia rozcięgna dłoniowego, korekcja przykurczu palców z plastyką skóry w leczeniu choroby Dupuytren, przykurcz palców stopy w chorobie Dupuytrena leczenie operacyjne

Opis zabiegu »
od 4 500 Rozwiń szczegóły
Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka) 
Inne nazwy:

dostawowa suplementacja kwasu hialuronowego, wiskosuplementacja, leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów (OA) kolanowych dostawową iniekcją Synocromu

130 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Grzegorz Adamczyk

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.