lek. Grzegorz Doroszewski

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Grzegorz Doroszewski ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Grzegorz Doroszewski

Lek. Grzegorz Doroszewski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Prawo do wykonywania zawodu i dyplom lekarza otrzymał w 2007 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał, między innymi, w Oddziale Chirurgii Kończyny Dolnej oraz Centrum Urazów Sportowych w Carolina Medical Center w Warszawie. Podopiecznymi lekarza byli m.in. sportowcy przygotowujący się do występu na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie oraz w Soczi. Ponadto doktor opiekował się Kadrą Narodową Polskiego Związku Pływackiego oraz tancerzami Polskiego Baletu Narodowego. Prowadził kursy dla innych lekarzy w zakresie artroskopii stawu kolanowego oraz skokowego.

Obecnie związany jest z Oddziałem Patologii i Uszkodzeń Miednicy Kliniki Ortopedii SPSK im. Prof. A. Grucy w Otwocku. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. G. Doroszewski

Lek. Grzegorz Doroszewski specjalizuje się w leczeniu chorób i urazów (w tym sportowych) narządu ruchu. Wykonuje zabiegi artroskopowe (m.in. szycie łąkotki, rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL), rekonstrukcja ubytków chrząstki), operacje korekcji osi kończyny (osteotomia podkolanowa), endoprotezoplastykę stawu biodrowego oraz zajmuje się leczeniem złamań i patologii miednicy. Ponadto posiada uprawnienia do wydawania orzeczeń o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież, a także przez osoby dorosłe do 23. roku życia.

Zdjęcia lek. Grzegorz Doroszewski

Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. - lek. Grzegorz Doroszewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Grzegorz Doroszewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska