dr n. med. Grzegorz Gierlach

ortopeda, traumatolog - Katowice

dr n. med. Grzegorz Gierlach ortopeda, traumatolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Grzegorz Gierlach

Dr n. med. Grzegorz Gierlach ukończył Śląską Akademię Medyczną. Jest specjalistą II stopnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz specjalistą II stopnia medycyny sportowej. Od wielu lat jest współpracownikiem Oddziału Chirurgii Rekonstrukcyjnej Ręki Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, gdzie pełni funkcję zastępcy kierownika. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał za obronę pracy doktorskiej pt.: „Czynniki wpływające na wynik leczenia złamań końca bliższego kości ramiennej”.

Doktor Gierlach sukcesywnie poszerza swoją wiedzę. Regularnie bierze udział w organizowanych w kraju i za granicą kursach i konferencjach naukowych. Jest autorem i współautorem prac oraz doniesień naukowych. Posiada doświadczenie jako lekarz sportowy. Współpracował z drużynami piłkarskimi, zawodnikami karate oraz hokeja na lodzie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. G. Gierlach

Dr n. med. Grzegorz Gierlach zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń oraz urazów aparatu ruchu. Konsultuje pacjentów, prowadzi leczenie zachowawcze i kieruje chorych na leczenie chirurgiczne. Ma ogromne doświadczenie w zakresie operacyjnego leczenia schorzeń i urazów kończyn górnych.

Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Grzegorz Gierlach