lek. Grzegorz Wawrzynowski

chirurg ogólny - Warszawa

lek. Grzegorz Wawrzynowski chirurg ogólny

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Grzegorz Wawrzynowski

Lek. Grzegorz Wawrzynowski jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Ukończył uczelnię w 2008 roku. Uczestniczył w szeregu kursów i szkoleń, zdobywając wiedzę oraz nowe umiejętności. Między innymi, ukończył kurs Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, dzięki czemu posiada uprawnienia do samodzielnego przeprowadzania diagnostyki ultrasonograficznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. G. Wawrzynowski

Lek. Grzegorz Wawrzynowski to specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Do wykonywanych przez niego usług należą badania USG – szeroki zakres, włącznie z USG Doppler tętnic i żył, USG jamy brzusznej oraz moszny, jak również USG tkanek miękkich dzieci od 4 roku życia (włącznie z diagnostyką potwierdzającą obecność przepukliny brzusznej). Przeprowadza operacje i zabiegi w ramach chirurgii ogólnej, w tym procedury na żylakach kończyn dolnych oraz przepuklinach (chirurgia jednego dnia). Zajmuje się również diagnostyką i likwidacją zmian skórnych, z uwzględnieniem zmian zagrożonych transformacją nowotworową. Usuwa krwiaki pod kontrolą USG, a także tłuszczaki i guzki skóry.

Klinika Medyczna Wilmed - lek. Grzegorz Wawrzynowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Grzegorz Wawrzynowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.