dr n. med. Igor Michajłowski

dermatolog, wenerolog - Gdańsk, Gdańsk

dr n. med. Igor Michajłowski dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski, angielski, białoruski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Igor Michajłowski

Dr n. med. Igor Michajłowski w 2004 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego. Po przyznaniu stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005-2006 odbył staż podyplomowy w Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnym Gdańskim Uniwersytecie Medycznym), jak również rozpoczął przygotowania do rozprawy doktorskiej w ramach dziennych studiów doktoranckich na Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Po roku rozpoczął specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii, a także otrzymał stanowisko asystenta. W 2010 roku obronił rozprawę doktorską dotyczącą diagnostyki i leczenia dermatoz zewnętrznych narządów płciowych, otrzymując za swoją pracę wyróżnienie. W 2012 roku ukończył specjalizację oraz zdobył stanowisko adiunkta.

Doktor Michajłowski jest współautorem pierwszego polskiego podręcznika dotyczącego dermatochirurgii, jak również twórcą ponad 220 publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach. Jego dorobek badawczy i naukowy był wielokrotnie doceniany i nagradzany prestiżowymi wyróżnieniami i nagrodami – doktor zdobył m.in. Nagrodę im. Prof. Tadeusza Bogdanowskiego, Stypendium zjazdowe GALDERMA Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stypendium zjazdowe EADV Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jest aktywnym członkiem prestiżowych towarzystw dermatologicznych, takich jak European Academy of Dermatology and Venerology(EADV), European Society for Dermatological Reseach (ESDR), Polskie Towarzystwo Dermatologiczne oraz Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. I. Michajłowski

Doktor Igor Michajłowski jest znanym i cenionym specjalistą dermatologii i wenerologii. Udziela konsultacji w sprawie chorób skóry, włosów i paznokci, zajmuje się także chirurgią skóry. Specjalizuje się również w diagnostyce i leczeniu chorób wenerycznych.

Zdjęcia dr n. med. Igor Michajłowski

Clinica Dermatologica - dr n. med. Igor Michajłowski

Clinica Cosmetologica - dr n. med. Igor Michajłowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Igor Michajłowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.