lek. Ireneusz Szymański

laryngolog, chirurg ogólny - Warszawa

lek. Ireneusz Szymański laryngolog, chirurg ogólny

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Ireneusz Szymański

Lek. Ireneusz Szymański w 2003 roku uzyskał tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie otolaryngologii (pierwszy stopień specjalizacji otrzymał w 1997 roku). To lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym – praktykuje od 1993 roku. Od wielu lat jest związany z Kliniką Otolaryngologii CMKP. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, biorąc udział w krajowych i zagranicznych  szkoleniach z zakresu laryngologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. I. Szymański

Lek. Ireneusz Szymański przeprowadza konsultacje laryngologiczne u pacjentów borykających się z  takimi problemami jak zapalenie krtani, zatok i uszu, a także z niedosłuchem oraz bezdechem sennym. Wykonuje badania stroikami oraz otoskopię, jak również przeprowadza zabiegi z zakresu otolaryngologii, w tym m.in. usuwanie polipów i ropni oraz nacięcie błony bębenkowej. Poza otolaryngologią oraz chirurgią głowy i szyi doktor Szymański  zajmuje się medycyną estetyczną. 

Optimum Klinika Głowy i Szyi - lek. Ireneusz Szymański

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ireneusz Szymański

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska