lek. Iwona Bielawska

dermatolog

lek. Iwona Bielawska dermatolog

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. Iwona Bielawska

Lek. Iwona Bielawska dyplom lekarza medycyny uzyskała w 2009 roku będąc absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2011 roku odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni, a staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii rozpoczęła w styczniu 2012. Jest rezydentem Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. I. Bielawska

Lek. Iwona Bielawska specjalizuje się w zabiegach dermatologii estetycznej począwszy od mało inwazyjnych zabiegów upiększających, a skończywszy na lasero- i fototerapii.
Specjalizuje się w leczeniu zmarszczek skóry twarzy za pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego lub Botoxu. Pacjentom chcącym rozjaśnić swoją cerę i pozbyć się niedoskonałości oferuje mikrodermabrazję oraz peelingi chemiczne. Specjalistka wykonuje również zabiegi na bazie technologii IPL, wśród których warto wspomnieć o fotoodmładzaniu skóry lub usuwaniu owłosienia.
Ponadto zajmuje się również problemami z wypadaniem włosów stosując mezoterapię. Leczy także nadpotliwość dłoni i pach.

Zdjęcia lek. Iwona Bielawska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Iwona Bielawska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska