dr n. med. Iwonna Gwizdalska laryngolog

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Iwonna Gwizdalska

Dr n. med. Iwonna Gwizdalska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Aktualnie obejmuje stanowisko ordynatora Oddziału Otorynolaryngochirurgii stołecznego Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Przyjmuje pacjentów również w kilku innych warszawskich placówkach.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. I. Gwizdalska

Dr n. med. Iwonna Gwizdalska jest specjalistą w zakresie otolaryngologii. Pomaga pacjentom ze schorzeniami typu zapalenie ucha, migdałków, gardła czy zatok. Leczy szum w uszach, zajmuje się również urazami i złamaniami nosa. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów operacyjnych laryngologicznych takich jak drenaż ropnia gardła, drenaż krwiaka bądź ropnia przegrody nosa lub ucha. Usuwa ciała obce z nosa, ucha i gardła, drobne zmiany skórne okolicy ucha i nosa oraz drobne zmiany z błon śluzowych jamy ustnej, gardła i jam nosowych. Usuwa woskowinę z uszu i zakłada opatrunki uszne. Wykonuje zabiegi przy nawracających krwawieniach z nosa. Zajmuje się endoskopową oceną górnych dróg oddechowych. Opiekuje się pacjentami po zabiegach chirurgicznych nosa (toaleta nosa) oraz uszu (toaleta uszu i opatrunki).

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Iwonna Gwizdalska