lek. Izabela Kornacka

dermatolog - Łódź

lek. Izabela Kornacka dermatolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Izabela Kornacka

Lek. Izabela Kornacka ukończyła wydział lekarski na Akademii Medycznej w Łodzi w 1992 roku. Od początku kariery zawodowej jej pasją było leczenie chorób skóry. W 1996 roku po zdaniu egzaminów specjalizacyjnych uzyskała pierwszy stopień specjalizacji, a w 2002 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując na oddziale dermatologicznym w Szpitalu w Pabianicach oraz w Poliklinice MSWiA w Łodzi. Stale podnosi swoje umiejętności i poszerza wiedzę biorąc kilka razy w roku udział w szkoleniach i konferencjach poświęconych leczeniu chorób skóry oraz medycynie estetycznej. Interesuje się laseroterapią i najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. I. Kornacka

Doktor Izabela Kornacka przeprowadza konsultacje medyczne oraz szeroki zakres diagnostyki i leczenia schorzeń dermatologicznych. Leczy przewlekłe choroby skóry takie jak łuszczyca, bielactwo czy atopowe zapalenie skóry oraz stany zapalne w przebiegu zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, jak również wywołanych alergenami. Przeprowadza badania dermatoskopowe znamion. W leczeniu drobnych zmian skórnych takich jak włókniaki i kłykciny stosuje elektrokoagulację i krioterapię. Jest zwolenniczką szerokiego stosowania laseroterapii. Tą metodę wykorzystuje do usuwania zbędnego owłosienia, rozszerzonych naczynek krwionośnych i blizn. Specjalizuje się w laserowym usuwaniu tatuaży. Wykonuje zabiegi odmładzające z wykorzystaniem lasera i peelingów chemicznych.

Zdjęcia lek. Izabela Kornacka

Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej - lek. Izabela Kornacka

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna 
Inne nazwy:

dermatolog wizyta prywatna

20 min
120

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Izabela Kornacka

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.