lek. Jacek Dulęba

pulmonolog - Bydgoszcz

lek. Jacek Dulęba pulmonolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Jacek Dulęba

Lek. Jacek Dulęba dyplom i uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 2001 roku. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Staż podyplomowy zrealizował w Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy, gdzie na Oddziale Chorób Wewnętrznych odbywał również staż specjalizacyjny w zakresie chorób wewnętrznych. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskał w 2008 roku, a sześć lat później otrzymał tytuł specjalisty chorób płuc.

Doświadczenie z dziedziny pulmonologii zdobył w Oddziale Diagnostyczno-Obserwacyjnym Gruźlicy i Chorób Płuc Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii. Współpracował również z Oddziałem Chorób Płuc Zakładu Karnego w Potulicach i Zespołem Specjalistycznego Ratownictwa Medycznego Sępólno Krajeńskie. W latach 2013-2018 piastował funkcję dyrektora Szpitala Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.

Doktor Dulęba nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Jest absolwentem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Wziął udział w wielu kursach, szkoleniach i kongresach naukowych.

Prywatnie doktor interesuje się historią Polski i historią powszechną oraz sportem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Dulęba

Lek. Jacek Dulęba specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń płuc. Posiada duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób obturacyjnych układu oddechowego: przewlekłej obturacyjnej choroby płuc czy astmy. Przeprowadza diagnostykę różnicową duszności i kaszlu. Zajmuje się farmakologicznym leczeniem dolegliwości układu oddechowego. Podczas konsultacji wykonuje badania czynnościowe układu oddechowego.

Zdjęcia lek. Jacek Dulęba

Stadmedica Centrum Medyczne

Konsultacje

Konsultacja pulmonologiczna
Inne nazwy:

150 zł - konsultacja pulmonologiczna; 200 zł - konsultacja pulmonologiczna ze spirometrią; 200 zł - konsultacja pulmonologiczna kwalifikująca do znieczulenia ogólnego ( ze spirometrią )

konsultacja pulmonologiczna ze spirometrią;
150 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Inne badania diagnostyczne
Spirometria
Inne nazwy:

z konsultacją

podczas konsultacji
180 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jacek Dulęba