dr n. med. Jacek Garganisz laryngolog

Informacje ogólne - dr n. med. Jacek Garganisz

Dr n. med. Jacek Garganisz jest lekarzem z dużym doświadczeniem zawodowym, specjalistą w zakresie otolaryngologii. Sukcesywnie bierze udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych, dzięki czemu jego wiedza jest aktualna i zgodna z najnowszymi osiągnięciami medycyny. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Garganisz

Dr n. med. Jacek Garganisz udziela pacjentom specjalistycznych porad w dziedzinie laryngologii. Zajmuje się zachowawczym i operacyjnym leczeniem chorób zatok, nosa, uszu oraz innych narządów głowy i szyi. Przeprowadza operacje przegrody nosowej, wycięcia lub podcięcia migdałków oraz operacje podniebienia. Wykonuje zabiegi wycięcia polipów nosa, nacięcia błony bębenkowej z założeniem drenika wentylacyjnego, otwarcie zatok i szereg innych procedur.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jacek Garganisz