lek. Jacek Pikulicki

chirurg ogólny - Gdańsk, Wejherowo

lek. Jacek Pikulicki chirurg ogólny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jacek Pikulicki

Lek. Jacek Pikulicki jest polecanym przez pacjentów specjalistą chirurgii ogólnej, który posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W 1996 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi, a następnie odbywał staż specjalizacyjny na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie. Następnym krokiem jego kariery było przystąpienie do egzaminu specjalizacyjnego, który zdał z wyróżnieniem, otrzymując tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Miało to miejsce w 2006 roku.

Doktor Pikulicki od wielu lat zdobywa doświadczenie podczas pracy klinicznej oraz ambulatoryjnej. Uczestniczy również w rozmaitych kursach, sympozjach oraz szkoleniach pozwalających mu poznawać najnowsze trendy w chirurgii proktologicznej, naczyniowej oraz małoinwazyjnej. Ponadto brał udział w szkoleniach z zakresu chirurgii naczyniowej dotyczących, między innymi, diagnostyki i technik leczenia żylaków metodą obliteracji. Szkolił się również w leczeniu schorzeń metodami laparoskopowymi, a także pogłębiał swoją wiedzę z dziedziny zaawansowanych technik wideochirurgicznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Pikulicki

Lek. Jacek Pikulicki posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w terapii różnego rodzaju schorzeń proktologicznych oraz flebologicznych z wykorzystaniem małoinwazyjnych metod. Specjalizuje się, między innymi, w leczeniu hemoroidów metodą HemoRF oraz staplerem hemoroidalnym. Wykonuje również takie procedury jak skleroterapia czy gumkowanie hemoroidów (metoda Barrona). Ponadto zajmuje się zabiegową terapią zakrzepicy splotu okołoodbytniczego oraz szczelin odbytu.

W ramach flebologii specjalista oferuje diagnostykę żylaków oraz trwałe likwidowanie pajączków naczyniowych i zmian w obrębie kończyn dolnych. Stosuje, między innymi, skuteczne metody wewnątrznaczyniowego leczenia falami radiowymi oraz skleroterapię.

Doktor Pikulicki zajmuje się również drobnymi zabiegami chirurgii estetycznej, między innymi usuwa różnego typu zmiany i znamiona skórne. 

Zdjęcia lek. Jacek Pikulicki

Lifemedica - lek. Jacek Pikulicki

Sim-Med Przychodnia - lek. Jacek Pikulicki

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jacek Pikulicki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska