prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski

chirurg ogólny, proktolog - Sosnowiec, Katowice

prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski chirurg ogólny, proktolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr hab. n. med. Jacek Starzewski

Prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski jest doświadczonym chirurgiem ogólnym oraz renomowanym specjalistą w dziedzinie koloproktologii. Tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizację drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej uzyskał, odpowiednio, w 1971 oraz 1972 roku. Następnym krokiem jego kariery było złożenie rozprawy habilitacyjnej oraz otrzymanie tytułu doktora habilitowanego nauk medycznych. Miało to miejsce w 1982 roku. W roku 1996 prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał mu miano profesora nauk medycznych.

Profesor Starzewski zdobywał swoje doświadczenie podczas pracy w wielu renomowanych ośrodkach klinicznych. Pełnił funkcję ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala nr 1 w Sosnowcu, a od 1997 roku ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Górniczym (obecnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary). Ponadto od lipca 2000 roku, do października 2006 roku sprawował urząd kierownika Katedry i Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Koloproktologicznej Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej. Ponadto swoje kwalifikacje zawodowe podnosił podczas licznych staży i szkoleń w renomowanych zagranicznych ośrodkach.

Profesor poza pracą zawodową zajmuje się także działalnością dydaktyczną, którą rozpoczął w 1962 roku jako asystent Zakładu Anatomii Prawidłowej. Następnie pełnił funkcję adiunkta II Kliniki Chirurgii Ogólnej, a w latach 1995-1999 prowadził ćwiczenia i wykłady z zakresu medycyny katastrof. Ponadto od 1972 roku zajmuje się szkoleniami podyplomowymi dla lekarzy regionu katowickiego.

Działalność naukowa profesora Starzewskiego obejmuje 76 publikacji zamieszczonych w renomowanych czasopismach krajowych oraz międzynarodowych. Prócz tego w jego dorobku znajduje się 57 streszczeń referatów wygłoszonych podczas zjazdów naukowych zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. J. Starzewski

Prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski jest polecanym przez pacjentów ekspertem w dziedzinie proktologii, który w ciągu swojej wieloletniej kariery przeprowadził już setki operacji chirurgicznych. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń jelita grubego i odbytnicy, w tym chorób zapalnych i nowotworowych. 

Zdjęcia prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski

Poliklinika Doktora Bessera - prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna profesorska
200

Chirurgia ogólna

Leczenie chorób odbytu
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu
Leczenie hemoroidów metodą Barrona
500
Operacje i leczenie żylaków przełyku
Endoskopowe opaskowanie żylaków przełyku
1 600

Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej - prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska