lek. Jadwiga Homa

ginekolog-położnik, seksuolog - Rzeszów

lek. Jadwiga Homa ginekolog-położnik, seksuolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jadwiga Homa

Lek. med. Jadwiga Homa jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz specjalistą seksuologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 1997 roku, zdobywając dyplom i tytuł lekarza medycyny. Systematycznie rozwijała swoje zainteresowania zawodowe w zakresie ginekologii i położnictwa, co zaowocowało uzyskaniem przez nią tytułu specjalisty w tej dziedzinie w 2007 roku. Lek. med. Homa jest także specjalistą seksuologii – specjalizacja ukończona w 2010 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych uznanych placówkach medycznych, m.in. na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie oraz na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Od 2008 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską w zakresie ginekologii i położnictwa, udziela też konsultacji seksuologicznych. Pracuje również w  Szpitalu Pro Familia w Rzeszowie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz regularną uczestniczką sympozjów i konferencji naukowych m.in. w zakresie położnictwa i ginekologii, zaburzeń seksuologicznych i endoskopii ginekologicznej oraz endokrynologii i ultrasonografii. Dzięki umiejętnemu połączeniu wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa oraz seksuologii z ciepłym, serdecznym podejściem i taktem lek. Homa cieszy się szacunkiem i zaufaniem pacjentek, które doceniają jej szeroką wiedzę, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania oraz rzeczowość.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Homa

Jako specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa lek. med. Jadwiga Homa przeprowadza szeroki zakres zabiegów w tej dziedzinie, m.in. operacje przydatków, histeroskopię, łyżeczkowanie jamy macicy oraz laserowe usuwanie i zamrażanie nadżerek. Wykonuje zabiegi usuwania mięśniaków macicy i biopsję endometrium. Mogą się do niej zgłosić pacjentki z takimi problemami ginekologicznymi jak cysty, nadżerka szyjki macicy, zespół policystycznych jajników czy torbiele jajnika.

Lek. med. Jadwiga Homa wykonuje badania ginekologiczne i cytologiczne, USG piersi i USG dopochwowe, przeprowadza także badania piersi i KTG oraz udziela konsultacji seksuologicznych.

Zdjęcia lek. Jadwiga Homa

Gabinet MoJa estetyka

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
cytologia w cenie konsultacji
150

Ginekologia estetyczna

Zwężanie pochwy laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 1 500 do 2 500 
Odmładzanie pochwy laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 1 500 do 2 500 
Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 2 500 do 2 800 
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
1 600
Odmładzanie warg sromowych laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
Labioplastyka laserowa
od 2 500 do 3 500 

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 150

Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 1 500 do 2 500 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jadwiga Homa