lek. Jakub Grudzień

ginekolog-położnik - Rybnik

lek. Jakub Grudzień ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jakub Grudzień

Lek. Jakub Grudzień dyplom i prawa do wykonywania zawodu uzyskał po ukończeniu studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 1996 roku. Po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego i po zdanym egzaminie państwowym w 2001 roku otrzymał tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. Doktor Grudzień zawodowo związany jest z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Rybniku, gdzie od wielu lat pracuje w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym, aktualnie jako Starszy Asystent. Ponadto przeprowadza badania w Centrum Diagnostyki Szpitala. Doktor sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe. Systematycznie uczestniczy w licznych kursach i konferencjach medycznych, na których wymienia się swoją wiedzą z innymi lekarzami oraz zdobywa nowe umiejętności praktyczne. Jest autorem i współautorem wielu publikacji i artykułów naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Grudzień

Lek. Jakub Grudzień specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej. Opiekuje się ciężarnymi pacjentkami, monitorując przebieg ciąży – nie tylko fizjologicznej, lecz również powikłanej. Wykonuje badania USG Doppler, sprawdzając przepływy w krążeniu matczyno-płodowym. Do oferty jego gabinetu należą badania USG 3D oraz 4D. Ponadto doktor Grudzień wykonuje USG narządów rodnych kobiet. Przeprowadza kompleksową diagnostykę i leczenie chorób natury ginekologicznej jak i z zakresu leczenia niepłodności. Zajmuje się leczeniem zaburzeń miesiączkowania oraz problemów z nietrzymaniem moczu u pań. Konsultuje również pacjentki z zaburzeniami menopauzy oraz bolesnym miesiączkowaniem. Doktor proponuje swoim pacjentkom nowoczesne metody antykoncepcji oraz wykonuje profilaktyczne badania ginekologiczne, w tym cytologię. Doktor Grudzień przeprowadza pełen zakres zabiegów ginekologii estetycznej. Wykonuje zabiegi plastyczne krocza, sromu i warg sromowych. Ponadto doktor oferuje swoim pacjentkom zabiegi ginekologiczne, między innymi kolposkopię czy fotokoagulację szyjki macicy. Przeprowadza laserowe zabiegi usuwania kłykcin pochwy i sromu, a także podejmuje się leczenia zabiegowego ropni krocza. Do oferty jego gabinetu należą również zabiegi abrazji frakcjonowanej macicy.

W ramach operatywy szpitalnej Centrum medycznego LIFTMED przeprowadza zabiegi zarówno sposobem klasycznym jak i laparoskopowe. Zabiegi przez niego wykonywane to, między innymi: usunięcie mięśniaków macicy laparoskopowo oraz chirurgicznie, konizacja chirurgiczna szyjki macicy, usunięcie gruczołu Bartholina oraz wyłuszczenie torbieli gruczołu Bartholina. Wykonuje wyłyżeczkowanie ścian kanału szyjki i jamy macicy, zabieg usunięcia jajnika/jajowodu laparoskopowo, laparoskopowe usunięcie jajnika i jajowodu. Usuwa torbiele jajnika laparoskopowo, wykonuje zabiegi usunięcia macicy drogą brzuszną, usunięcia macicy całkowitego z przydatkami, a także usunięcia macicy przezpochwowego z plastyką krocza/pochwy oraz usunięcia trzonu macicy laparoskopowo​. Przeprowadza histeroskopię diagnostyczną ​i operacyjną, wykonuje również zabiegi diagnostyczne i lecznicze w przypadkach niepłodności – laparoskopię i badania HSG.

Zdjęcia lek. Jakub Grudzień

Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med - lek. Jakub Grudzień

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
konsultacja + cytologia - 180 zł
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja lekarska w związku z antykoncepcją awaryjną + recepta
150 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jakub Grudzień

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska