lek. Jakub Hawranek

ortopeda, traumatolog - Gliwice

lek. Jakub Hawranek ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Jakub Hawranek

Lek. Jakub Hawranek nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji, czego potwierdzeniem jest jego udział w licznych kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Hawranek

Lek. Jakub Hawranek to specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą konsultacje pacjentów przed zabiegami wstawienia endoprotez. Doktor dzieli się również swoją wiedzą z dziedziny endoskopii.

Zdjęcia lek. Jakub Hawranek

Serafin Clinic - lek. Jakub Hawranek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jakub Hawranek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska