lek. Jakub Rybicki lekarz

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Jakub Rybicki

Lek. Jakub Rybicki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Pełni funkcję lekarza dyżurnego kilku szpitalnych oddziałów ratunkowych na terenie całej Polski, w których sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz urazowej, ortopedii i traumatologii, medycyny ratunkowej oraz intensywnej terapii. Systematycznie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach naukowych.

 Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Jakub Rybicki

Lek. Jakub Rybicki zajmuje się leczeniem schorzeń ortopedycznych. Konsultuje pacjentów cierpiących na bóle stawów kolanowych, biodrowych, barku, stopy czy zwyrodnienia kręgosłupa. Oferuje szybkie i bezbolesne szycie rany czy usuwanie wrośniętych paznokci, a także implantację disulfiramu. Wykonuje dokładne chirurgiczne oczyszczanie rany i stosuje specjalistyczne opatrunki.

Zdjęcia lek. Jakub Rybicki

Czas na Zdrowie

Chirurgia ogólna

Drobne zabiegi chirurgiczne
Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie
od 250 do 350 
Chirurgicznie opracowanie rany
od 250 do 300 
Nacięcie ropnia
nacięcie i ewakuacja ropnia
250
Szycie rany
150
Zdjęcie szwów
70

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jakub Rybicki