dr n. med. Jan Bardadin

otolaryngolog - Warszawa

dr n. med. Jan Bardadin otolaryngolog

Znajomość języków: polski, angielski, włoskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Jan Bardadin

Dr n. med. Jan Bardadin jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie z roku 1976. W 1983 r. otrzymał tytuł specjalisty w zakresie otolaryngologii. W tym samym roku również w Akademii Medycznej w Warszawie obronił dysertację, dzięki czemu zdobył tytuł doktora nauk medycznych.

Przez wiele lat był asystentem w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Warszawie. Pracował także w Klinice Carmona w Mesynie (Włochy) jako chirurg, specjalizując się w operacjach laryngologicznych. Pełnił ponadto funkcję ordynatora Oddziału Otolaryngologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Jego zainteresowania koncentrują się wokół leczenia zabiegowego w laryngologii i obejmują problematykę chorób uszu, leczenie nowotworów, leczenie operacyjne zatok i inne.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Jan Bardadin

Dr n. med. Jan Bardadin zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób z zakresu otolaryngologii. Prowadzi leczenie chirurgiczne w przypadku chorób ucha (np. drenaż jam bębenkowych, dekompresja trąbek słuchowych). Leczy otosklerozę, wykonuje także tympanoplastykę. Zajmuje się leczeniem chirurgicznym pacjentów z chorobami onkologicznymi (np. guzy ślinianek czy krtani). Wykonuje zabiegi endoskopowe i klasyczne zatok, procedury mikrochirurgiczne w obrębie krtani oraz operacje korygujące w obrębie przewodów nosowych (przegroda, zastawki, rynoplastyka).

Zdjęcia dr n. med. Jan Bardadin

Centrum Medyczne MML

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jan Bardadin