lek. Jan Bujok

chirurg ogólny, flebolog, proktolog - Warszawa

lek. Jan Bujok chirurg ogólny, flebolog, proktolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jan Bujok

Lek. Jan Bujok jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz studiów podyplomowych na wydziale medycyny estetycznej. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce rozwija proktologię estetyczną.

Przedmiotem jego zawodowych zainteresowań jest flebologia i proktologia. W codziennej pracy doktor skupia się na udoskonalaniu metod leczenia żylaków odbytu, szczeliny odbytu oraz żylaków kończyn dolnych. Dużą wagę przywiązuje do rzetelnej diagnostyki proktologicznej i flebologicznej. Jest zwolennikiem terapii hybrydowych – metod, które nie tylko efektywnie leczą dane schorzenie, lecz również często dają możliwość uzyskania estetycznych rezultatów leczenia.

Pasją doktora jest także medycyna stylu życia. Specjalista zachęca swoich pacjentów do wdrażania zdrowych nawyków, które mogą znacząco wpłynąć na lepsze i szybsze efekty terapii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Bujok

Doktor Bujok przeprowadza pełną diagnostykę flebologiczną i proktologiczną (włącznie z badaniami USG Doppler kończyn dolnych i anoskopią). W ramach wykonuje zabiegi skleroterapii, zamyka naczynka z użyciem lasera, stosuje także wewnątrznaczyniowe metody leczenia żylaków.

Doktor zajmuje się także proktologią. Leczy żylaki odbytu (hemoroidy) z zastosowaniem metod takich jak gumkowanie (metoda Barrona), laseroterapia czy skleroterapia. Leczy szczelinę odbytu przy pomocy lasera oraz toksyny botulinowej.

Zdjęcia lek. Jan Bujok

UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia - lek. Jan Bujok

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jan Bujok

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.