dr n. med. Jan Ratajczak

otolaryngolog, foniatra - Warszawa

dr n. med. Jan Ratajczak otolaryngolog, foniatra

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Jan Ratajczak

Dr n. med. Jan Ratajczak jest członkiem Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskał w 1988 roku. W 1994 roku  złożył egzamin specjalizacyjny w zakresie otolaryngologii, natomiast w 1999 roku uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie foniatrii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył m.in. pracując w Klinice Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycznego Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Obrony Narodowej.

Jest autorem i współautorem licznych artykułów opublikowanych w takich specjalistycznych czasopismach naukowych jak: Annales Universitatis Mariae Curie Skłodowska Sectio D Medicina, Alergoprofil czy Medycyna Faktów. Swoją wiedzę systematycznie aktualizuje, uczestnicząc w konferencjach i zjazdach naukowych organizowanych m.in. przez Sekcję Audiologiczną i Sekcję Foniatryczną Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów – Chirurgów Głowy i Szyi. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Ratajczak

Dr n. med. Jan Ratajczak specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu wszelkich zaburzeń  głosu i mowy zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych. Pomaga pacjentom w rozpoznaniu i wyleczeniu przyczyny chrypki, nieprawidłowości związanych z fizjologicznym rozwojem mowy, a także dysfunkcji krtani.

Mille Medica - dr n. med. Jan Ratajczak

Laryngologia

Leczenia chrapania i bezdechu sennego
Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą radiochirurgii RaVoR 
1900 zł - Radiochirurgia – podniebienie + migdałki
1 600
Badanie apnografem
450
Operacje i leczenie zatok
Operacja w leczeniu przewlekłego zapalenia zatok
od 4 500
Operacje i leczenie chorób nosa 
zabieg wykonywany metodą radiochirurgii
Plastyka małżowin nosowych chirurgicznie
1 050
Usuwanie polipów nosa chirurgicznie 
Radiochirurgia
1 600
Operacje i leczenie chorób jamy ustnej

Diagnostyka i badania

Badania laryngologiczne
Badanie nosogardła za pomocą fiberoskopu
od 200 do 250 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jan Ratajczak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska