lek. Jan Świercz

lekarz, flebolog - Warszawa

lek. Jan Świercz lekarz, flebolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jan Świercz

Lek. med. Jan Świercz to absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia przedterminowo, mając indywidualny tok nauczania dzięki wybitnym osiągnięciom w nauce. Jest laureatem ogólnopolskiego konkursu anatomicznego Scapula Aurea. Od 2007 roku współpracował z Kliniką Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej w warszawskim SPCSK Banacha.

Jako ambitny i niezwykle zdolny lekarz systematycznie poszerza zakres wiedzy i umiejętności praktycznych. Jest regularnym uczestnikiem staży i stypendiów. Między innymi, odbył roczne stypendium naukowe na Uniwersytecie Medycznym w Murcji, doskonalił się również na uniwersytetach medycznych w Lizbonie i Grenadzie. Tajniki leczenia owrzodzeń i ran oraz techniki zabiegowe wykorzystywane w chirurgii naczyniowej poznawał w niemieckiej Klinikum Bayreuth, w zespole doktora Petera Blaurocka.

Doktor Świercz należy do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Świercz

Lek. med. Jan Świercz specjalizuje się w diagnostyce i niechirurgicznym leczeniu osób borykających się z problemem niewydolności żylnej, a także „pajączków” i niewielkich poszerzeń żylnych. W codziennej pracy zajmuje się flebologią oraz chirurgią ogólną i naczyniową.

Specjalista poświęca wiele uwagi kompleksowemu podejściu do problemu leczenia chorób żył. Do jego zawodowych zainteresowań zaliczają się nowoczesne techniki diagnostyczne i lecznicze stosowane w terapii tego rodzaju schorzeń.

Zdjęcia lek. Jan Świercz

Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
200

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Inne nazwy:

Operacja żylaków nóg
Leczenie przewlekłej niewydolności żylnej
Skleroterapia żylaków 
Inne nazwy:

cena za jedną nogę
od 500
Skleroterapia pod kontrolą USG 
550 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) - cena za jedną nogę;
900 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) z tumescencją - ceny za jedną nogę;
1300 zł - skleroterapia endowaskularna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia z cewnikiem) - CDS - cena za jedną nogę
od 550 do 1 300 
Mikroskleroterapia pajączków nóg
400
Zamykanie naczynek na nogach
Zamykanie pajączków na nogach laserowo
od 100
Leczenie zakrzepicy
Leczenie zakrzepicy żył głębokich
Leczenie zakrzepicy żył powierzchownych

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jan Świercz