lek. Janina Szymańska

ginekolog - Warszawa

lek. Janina Szymańska ginekolog

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Janina Szymańska

Lek. Janina Szymańska ukończyła studia medyczne w 1981 roku. Kilka lat później, w 1985 roku, zdobyła tytuł specjalisty I stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii. W 1988 roku przystąpiła do kolejnego egzaminu, uzyskując II stopień specjalizacji w tych dziedzinach. 

Doświadczenie zdobywała w trakcie pracy na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie przez wiele lat obejmowała stanowisko asystenta. Przeprowadziła szereg operacji i zabiegów ginekologicznych, w tym procedury wykonywane techniką laparoskopową.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Szymańska

Lek. Janina Szymańska zajmuje się diagnostyką ginekologiczną i położniczą. Leczy problemy natury ginekologicznej i związane z ciążą. Przeprowadza badania USG ginekologiczne oraz USG ciąży.

Zdjęcia lek. Janina Szymańska

KOLMED

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Janina Szymańska