lek. Janusz Greese Łyko chirurg plastyczny

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr Janusz Greese Łyko

Dr Janusz Greese Łyko jest absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej – dyplom oraz tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1994 roku. W czasie studiów udzielał się w kole naukowym chirurgii plastycznej przy stołecznej Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP. Następnie odbył roczny staż podyplomowy w szpitalu CMKP im. Prof. Orłowskiego w Warszawie, a po jego ukończeniu, w 1995 roku, kontynuował pracę w szpitalu, już na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Chirurgii Plastycznej. Doskonalił się wtedy pod okiem prof. dr hab. med. Michała Kraussa. W ciągu 10 lat pracy w ośrodku awansował na stanowisko asystenta i starszego asystenta. W 1997 roku odbył staż specjalizacyjny I stopnia z chirurgii ogólnej, zakończony egzaminem, na którym otrzymał ocenę bardzo dobrą. W latach 1997-2004 przeszedł staż specjalistyczny w zakresie chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. Prof. Orłowskiego w Warszawie. W 2004 roku pod kierunkiem prof. dr hab. Józefa Jethona uzyskał specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej, zdając egzamin z wynikiem bardzo dobrym. Od 2004 r. prowadzi własny GABINET CHIRURGII PLASTYCZNEJ. W roku 2004 pełnił funkcję konsultanta i operatora w dziedzinie chirurgii plastycznej w CM Damiana, by w 2005 roku nawiązać współpracę z Kliniką Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego, gdzie wykonuje zabiegi do chwili obecnej. Przez 8 lat był Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej Jednego Dnia w Olsztyńskim Ośrodku Onkologicznym, dodatkowo w okresie 2011-2012 był konsultantem i operatorem w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Obecnie współpracuje w wieloma Klinikami m.in. Kliniką PROMEDION, Kliniką Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej, gdzie pełni funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej oraz Kliniką Chirurgii Plastycznej dr. Andrzeja Sankowskiego. Pełni również funkcję biegłego sądowego "ad hoc" w zakresie chirurgii plastycznej.

Dr Janusz Greese Łyko to doświadczony lekarz oraz operator w dziedzinie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Ponadto należy do prestiżowych stowarzyszeń medycznych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Jest jego członkiem od 2004 roku. Należy również do International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) oraz European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr Janusz Greese Łyko

Dr Janusz Greese Łyko wykonuje pełen zakres chirurgii plastycznej, estetycznej oraz chirurgii rekonstrukcyjnej. Zajmuje się wadami rozwojowymi piersi (przeprowadza operacje powiększania, plastyki oraz rekonstrukcji piersi), wykonuje także zabiegi z zakresu chirurgii ręki. Modeluje sylwetki pacjentów przy zastosowaniu przeszczepów tkanki tłuszczowej oraz liposukcji, prócz tego przeprowadza zabiegi korygujące nieprawidłowy kształt nosa i uszu. Zajmuje się też odmładzaniem – wykonuje lifting twarzy i szyi oraz brwi, likwiduje zmarszczki mimiczne przy użyciu toksyny botulinowej i preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Rekonstruuje nos po zniekształceniach pourazowych (powodujących zaburzenia oddechowe), zajmuje się również leczeniem nowotworów łagodnych i złośliwych zmian skórnych z jednoczesną rekonstrukcją. Przeprowadza też operacje u mężczyzn z ginekomastią oraz operuje piersi u osób transseksualnych.

Zdjęcia lek. Janusz Greese Łyko

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Janusz Greese Łyko