lek. Janusz Jaworowski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, chirurg onkolog

lek. Janusz Jaworowski chirurg plastyczny, chirurg ogólny, chirurg onkolog

Znajomość języków: polski, angielski, rosyjski

Informacje ogólne - lek. Janusz Jaworowski 

Lek. Janusz Jaworowski ukończył studia w 1995 roku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z chirurgii ogólnej uzyskał na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego w Warszawie, którego był wieloletnim współpracownikiem. Równolegle pracował w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi w Centrum Onkologii w Warszawie, gdzie zdobywał doświadczenie w wykonywaniu szczególnie trudnych operacji rekonstrukcji z użyciem technik mikrochirurgicznych płatów tkankowych przy odtwarzaniu rozległych okaleczeń onkologicznych. W późniejszym okresie związał się zawodowo z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Plastycznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. Prowadzi działalność naukowo-badawczą w ramach współpracy z Centrum Onkologii w Warszawie. Uczestniczy w projekcie badawczym, którego celem jest ułatwienie w przyszłości wykonywania operacji rekonstrukcyjnych u pacjentów onkologicznych.

Lek. Janusz Jaworowski sukcesywnie poszerza wiedzę oraz podwyższa kwalifikacje. Odbył staże w prestiżowych ośrodkach w Polsce i za granicą, w tym w renomowanym Memorial Sloan-Kettering Cancer Center w Nowym Jorku. Jest czynnym uczestnikiem licznych światowych konferencji i zjazdów naukowych, podczas których nierzadko prezentował wyniki swoich autorskich badań. Opublikował ponad 40 publikacji naukowych na temat chirurgii rekonstrukcyjnej.

Lek. Janusz Jaworowski należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń, między innymi Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest również członkiem Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Swoją działalność naukową kontynuuje jako wykładowca akademicki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Janusz Jaworowski 

Lek. Janusz Jaworowski posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło mu uzyskać renomę wybitnego chirurga. Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej. Jest jednym z nielicznych specjalistów w Polsce, którzy wykonują zaawansowane operacje rekonstrukcji z zastosowaniem mikrochirurgicznych płatów tkankowych nie tylko u dorosłych, ale również u dzieci. Zainteresowania doktora oscylują wokół szeroko pojętej chirurgii plastycznej oraz onkologicznej. Przeprowadza operacje plastyczne twarzy, szyi, piersi i powłok ciała.

W swojej pracy doktor Jaworowski skupia się przede wszystkim na poprawie jakości życia pacjentów po leczeniu onkologicznym, dlatego sukcesywnie poszerza swoją wiedzę na temat leczenia rekonstrukcyjnego i zastosowania w tym celu inżynierii komórkowej i nanotechnologii. Zajmuje się wykonywaniem przeszczepów tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych pobranych od pacjenta w celu poprawy estetycznych wyników leczenia. Ponadto przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu zaawansowanych technologicznie laserów.

Zdjęcia lek. Janusz Jaworowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Operacja nosa kostnego - zdjęcia przed i po zabiegu

Plastyka brzucha - zdjęcia przed i po zabiegu

Powiększanie piersi - zdjęcia przed i po zabiegu

Powiększanie piersi implantami okrągłymi - zdjęcia przed i po zabiegu

Plastyka chirurgiczna powiek górnych - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty lek. Janusz Jaworowski