lek. Janusz Romanowski

lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

lek. Janusz Romanowski lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

Znajomość języków: polski

 Informacje ogólne - lek. Janusz Romanowski

Lek. med. Janusz Romanowski ukończył uczelnię medyczną w 1986 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację z chorób wewnętrznych. Drugi stopień specjalizacji w tym zakresie uzyskał w 1995 roku, a dwa lata później zdobył kolejną specjalizację – drugiego stopnia z gastroenterologii.

Doktor Romanowski nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w profesjonalnych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Romanowski

Lek. med. Janusz Romanowski udziela porad i konsultacji w zakresie chorób wewnętrznych. Opiekuje się pacjentami cierpiącymi na schorzenia przewodu pokarmowego i jelita grubego, w tym także o podłożu nowotworowym. W swojej codziennej praktyce lekarskiej wykonuje diagnostyczne i zabiegowe procedury endoskopowe, w tym zabiegi kolonoskopii i gastroskopii. Podejmuje się także leczenia pacjentów cierpiących z powodu nadwagi i otyłości olbrzymiej, wykonując zabieg implantacji balonu do żołądka.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Janusz Romanowski