lek. Janusz Romanowski

lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog - Radom

lek. Janusz Romanowski lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

 Informacje ogólne - lek. Janusz Romanowski

Lek. med. Janusz Romanowski ukończył uczelnię medyczną w 1986 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację z chorób wewnętrznych. Drugi stopień specjalizacji w tym zakresie uzyskał w 1995 roku, a dwa lata później zdobył kolejną specjalizację – drugiego stopnia z gastroenterologii.

Doktor Romanowski nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w profesjonalnych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Romanowski

Lek. med. Janusz Romanowski udziela porad i konsultacji w zakresie chorób wewnętrznych. Opiekuje się pacjentami cierpiącymi na schorzenia przewodu pokarmowego i jelita grubego, w tym także o podłożu nowotworowym. W swojej codziennej praktyce lekarskiej wykonuje diagnostyczne i zabiegowe procedury endoskopowe, w tym zabiegi kolonoskopii i gastroskopii. Podejmuje się także leczenia pacjentów cierpiących z powodu nadwagi i otyłości olbrzymiej, wykonując zabieg implantacji balonu do żołądka.

Endomed - lek. Janusz Romanowski

Konsultacje

Konsultacja gastroenterologiczna
110

Diagnostyka i badania

Sigmoidoskopia 
310 zł - sigmoidoskopia z biopsją
od 250 do 310 
Kolonoskopie
Kolonoskopia diagnostyczna
Inne nazwy:

420
Kolonoskopia diagnostyczna z pobraniem wycinków
Inne nazwy:

480
Kolonoskopia z usunięciem polipów / ciał obcych
Inne nazwy:

620
Znieczulenie anestezjologiczne do kolonoskopii 
280 zł - znieczulenie do dwóch badań endoskopowych
od 220 do 280 
Rektoskopia
Rektoskopia diagnostyczna 
rektoskopia z biopsją - 310 zł
250
Rektoskopia z pobraniem wycinków
310
Gastroskopie
Gastroskopia diagnostyczna
290
Gastroskopia z pobraniem wycinków
350
Gastroskopia z usunięciem polipów
590
Gastroskopia z testem na Helicobacter pylori
340
Znieczulenie anestezjologiczne do gastroskopii 
280 zł - znieczulenie do dwóch badań endoskopowych
od 220 do 280 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Janusz Romanowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska