dr n. med. Jaromir Wasyluk

okulista - Warszawa

dr n. med. Jaromir Wasyluk okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Jaromir Wasyluk

Dr n. med. Jaromir Wasyluk posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. W 1995 roku ukończył Warszawską Akademię Medyczną, uzyskując dyplom lekarza medycyny. Przez wiele lat był zawodowo związany z Kliniką Okulistyki CMKP oraz z Instytutem Jaskry. Obecnie równolegle pracuje w  Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie na stanowisku adiunkta kliniki. Jest absolwentem 3-letniego programu eksperckiego "European Glaucoma Panel" pod kierownictwem prof. T. Garway'a-Heatha z Moorfields Eye Hospital w Londynie. W 2006 roku otrzymał stopień doktora nauk medycznych za pracę z zakresu laserowej diagnostyki jaskry.

Doktor Wasyluk stale pogłębia swoją wiedzę, bierze czynny udział w licznych konferencjach i kursach specjalistycznych. Jest autorem wielu opublikowanych w prasie naukowej artykułów i doniesień. Zajmuje się również pracą dydaktyczno-naukową, prowadzi szkolenia dla innych okulistów. Koordynuje w Polsce projekt międzynarodowego badania klinicznego ARTEMIS nad nowym lekiem na jaskrę. Ponadto doktor Wasyluk jest redaktorem naczelnym kwartalnika specjalistycznego "Ophtha Therapy. Terapie w okulistyce". Należy do prestiżowych towarzystw i stowarzyszeń naukowych, między innymi do Sekcji Jaskry Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Jaskrowego.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Jaromir Wasyluk

Dr n. med. Jaromir Wasyluk przeprowadza kompleksową diagnostykę okulistyczną z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu medycznego, korzystającego ze wspomagania komputerowego i skaningu laserowego. Specjalizuje się w leczeniu jaskry i zaćmy. Swoim pacjentom oferuje laserowe zabiegi w jaskrze oraz w zacmie wtórnej. Doktor Wasyluk zajmuje się przeprowadzaniem badań z zakresu wczesnej diagnostyk jaskry – w swoim gabinecie wykonuje specjalistyczne badania okulistyczne z zastosowaniem pachymetrii ultradźwiękowej,  GDx, HRT, OCT i USG.

Zdjęcia dr n. med. Jaromir Wasyluk

Centrum Okulistyczne Optimum - dr n. med. Jaromir Wasyluk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jaromir Wasyluk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska