dr n. med. Jarosław Bobiński

urolog - Łódź

dr n. med. Jarosław Bobiński urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Jarosław Bobiński

Dr n. med. Jarosław Bobiński jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończył w 2002 roku. Następnym krokiem jego kariery było przedstawienie przed komisją swojej rozprawy doktorskiej i uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych. Miało to miejsce w 2010 roku. W roku 2013 otrzymał tytuł specjalisty z dziedziny urologii.

Doktor Bobiński jest posiadaczem tytułu specjalisty urologa FEBU, który uzyskał po zdaniu egzaminów organizowanych przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Jest również członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Bobiński

Dr n. med. Jarosław Bobiński oferuje swoim pacjentom fachowe konsultacje urologiczne oraz badania przebiegające w miłej i dyskretnej atmosferze. Wykonuje, między innymi, USG jąder i najądrzy, a także obrazowanie prostaty oraz nerek. Specjalizuje się w leczeniu problemów związanych z gruczołem krokowym, w tym stanów zapalnych. Posiada doświadczenie w diagnostyce przerostu i nowotworów prostaty.

Poza terapią zachowawczą chorób układu moczowo-płciowego doktor zajmuje się również leczeniem z zastosowaniem metod operacyjnych. Jest ekspertem w zakresie usuwania guzów jąder i najądrzy, a także leczenia wodniaka jąder czy stulejki. Ponadto przy pomocy małoinwazyjnych metod rozwiązuje problemy żylaków powrózka nasiennego, a także zajmuje się usuwaniem torbieli nerek. Specjalista wykonuje również zabiegi biopsji węzłów chłonnych, które następnie poddawane są  diagnostyce w kierunku ewentualnych chorób nowotworowych.

Zdjęcia dr n. med. Jarosław Bobiński

Centrum Medyczne Swiss Medicus

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
konsultacja urologiczna z USG - 190 zł
130

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG prostaty przez powłoki brzuszne
badanie + konsultacja - 150 zł
110
USG jąder
110

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Jarosław Bobiński